5 Kasım 2016 Cumartesi

Akrep Burcu Mayis 2017 Yorumu

Akrep Burcu Mayıs 2017 Aşk, Evlilik, Kariyer ve Sağlık Yorumları

Bu ay çevrenizdeki insanları size yaklaştırıp uzaklaştıran güdüleriniz, ilişkilerinizde size yaşatacakları maceralarla başınızı döndürecek. Mayıs ayında ilişkilerinizde yaşayacağınız bu hızlı değişimi esnek davranarak atlatabilirsiniz.

3 Mayıs 2017 tarihinde Merkür ileri hareketine başlıyor. Sizin kendinizi göstermenize ve dolayısıyla bulunduğunuz ortamda kontrolü ele almanıza neden olacak. Yetenekleriniz ölçüsünde kendinizde veya ilişkilerinizde gördüğünüz eksikleri giderebileceksiniz.

10 Mayıs 2017 tarihinde gerçekleşecek olan Akrep burcu Dolunayı, geleceğe bakış açınıza heyecan katacak. Ancak bugün bir dostunuzun fikir değiştirmesi aranızdaki güveni sarsabilir.

8 Mayıs tarihinde Mars'ın 11. Gruplar Evinize girmesiyle meslektaş ve arkadaşlarınız sizi şaşırtabilirler. Sürprizlere hazırlıklı olmalısınız. Bugün uyumlu çalışma için gerekli ortamı yakalamaya çalışın.
7. Evinizde oluşacak olan Güneş- Jüpiter birlikteliği 13 Mayıs'ta büyük fikirlerinizi en sade şekilde anlatmanıza olanak sağlayacak.

13-14 Mayıs tarihlerinde gerçek dostlardan gelecek teşvik edici davranışlar da motivasyonunuzu fazlası ile güçlendirecek. Yine de 14 Mayıs'ta en iyi niyetli fikirlerinizin bile çevrenizde direnç ile karşılaşmalarına neden olabilir.

15 Mayıs tarihinde maddi yatırımlar konusunda temkinli olmanız yönünde uyarıyor sizleri her hangi bir emlak araç gibi alımda bulunmak istiyorsanız bunu belli bir süre ertelemelisiniz. Aksi halde ciddi anlamda sıkıntılar yaşanabilir. İş arkadaşlarınızdan birinden gelecek ilginç bir teklifle şaşırabilirsiniz.

25 Mayıs tarihinde İkizler burcunda gerçekleşcek olan Yeniay, elde edeceğiniz bilgiler sayesinde fikirlerinizi daha iyi pazarlayabileceğiniz bir konuma geleceksiniz.

28-29 Mayıs tarihlerinde işinizle ilgili konularda bir takım prosüdürlerle karşılaşabilir buna bağlı gecikme ve iptaller yaşayabilirsiniz. .

30 Mayıs'ta zihninizin çok yüksek bir enerji ile donatıldığını müjdelemekte. Yaptığınız işte önemli konuşmalar görüşmeler ve kalıcı iş birlikleri içinde olabilir. Bu olumlu enerjiyi kariyer hayatınızı yeniden şekillendirmek için kullanabilirsiniz.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder