26 Kasım 2016 Cumartesi

Akrep Burcu Haziran 2017 Yorumu

Akrep Burcu

Akrep Burcu'nu Haziran 2017'de Neler Bekliyor?

Haziran ayı yaşamınızda birden çok yanıtı olan bir sınav sorusuna benzeyecek. Manevi değerlerinizin yükseleceği ruhsal yorgunluklarınızdan arınacağınız özel bir gündesiniz. Bu ay işinizle ilgili yaptığınız her şey insanların dikkatini çekecek ve doğal olarak başarılı olacaksınız. Özel yaşamınızda ise yaşanmışlıkların verdiği yılgınlık ilişkinize olan bakış açınızı köklü bir şekilde değiştirmenize sebep olabilir.

4 Haziran'da ailevi konuların ön plana çıkarak huzursuz olduğunuz hemen her konuda karşılıklı anlayışla çözüm bulacağınıza işaret etmekte. Anlayışınız olaylara yaklaşımınızda ki adil tutumunuz sizlere iş ve özel yaşamınızda avantaj sağlayacak.

9 Haziran 2017 tarihinde Yay burcunda gerçekleşen Dolunay,özellikle aşk hayatınızda. Bugün enerjiniz öylesine kuvvetli ki dostlarınız bu güzel etkiye sevinirken düşmanlarınızda ruhunuzda esen güçlü enerjiden fazlası ile rahatsız olacaklar. Bugün meditasyon ve kişisel bakım için oldukça uygundur değerlendirmelisiniz10 Haziran'da aile bireyleriniz veya arkadaşlarınızla aranızda çıkacak anlaşmazlıklara neden olabilir. Başkaları şuursuzca davransalar bile sizin kavgayı önlemek için duygularınızı kontrol etmeniz gerekecek.

11 Haziran tarihinde sizlere sağlık sorunlarınız başta olmak üzere finansal rahatlamalar ilişkilerde iyileşmeleri beraberinde getirecek sizlere. İşle ilgili konularda da şans sizden yana yeni bir projeye başlayabilir kısa süre içinde popüler olabilirsiniz.

19 Haziran'daki maddi konularda oldukça şanslısınız unuttuğunuz ya da uzun zamandır tahsil edemediğiniz bir alacağınız bugün gelebilir. Ev hayatınızı ilgilendiren konular da ise gerginlikler yaşayabilirsiniz.

20 Haziran'da çevrenizde konuşulanları iyi dinleyin ve "hayır" demekten çekinmeyin. Ortaklarınızla olan güven ve ilişkilerinizi derinleştirmek için sert tartışmalara yapmanız gerekebilir.

20-21 Haziran tarihlerinde Merkür-Venüs-Uranüs-Mars'ın yapacağı 60 derecelik açı size yeni kaynaklar, değerler ve zevkler kazandıracaktır. Bugünlerde başkalarının söylediklerine çok aldırmayın.

24 Haziran 2017 tarihinde gerçekleşek olan Yengeç burcu Yeniayı, sizde belirsizlik hatta yaşamınız ciddi değişiklik yapma duygusu verebilir.

Ancak 25 Haziran'da Neptün hayal dünyanızda kaybolmanızı engelleyerek bu belirsizlik duygusunu aşmanıza yardımcı olacak. Hayaller insan beyninin gıdası gibidir ancak çok fazla ciddiye alındıklarında veya yaşamı yönlendirmeye başladıklarında insanlara zarar verecek hale gelebilir.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder