5 Ekim 2016 Çarşamba

Yengeç Burcu Nisan 2017 Yorumu

Yengeç Burcu

Yengeç Burcu'nu Nisan 2017'de Neler Bekliyor?

Sevgili Yengeçler Nisan ayında özellikle eğitim ve seyahat fırsatlarıyla karşılaşacaksınız. Çok yakında uzun süredir aklınızda bulunan felsefi fikirlerinizi, günlük yaşamınızda kullanmaya başlayacaksınız.

6 Nisan'da özel hayatınızda ise sürpriz gelişmelerle farklı deneyimler yaşayacağınız bir gündesiniz. Nisan ayı sizin yaşamda atak yapmakta olduğunuz bir ay olduğundan, ortaya çıkan bu sır ile yüzleşerek artık onu geçmişe gömmenizin zamanıdır.

7 Nisan'da ise Mars'ın alacakları konum sizi sosyal çevrenizde yıldız haline getirecek. Özellikle bugün programınızda ani olan değişiklikler veya tutarsız insanlarla baş etmeniz halinde çok popüler bir kişi olacaksınız.

8 Nisan'da Özel yaşamınızda her duyduğunuza inanmamalı eş ya da sevgilinize itimat ederek hareket etmelisiniz. Birlikteliğiniz sizi her anlamda kazançlı çıkaracak iki zeki ve birbirine değer veren insanın aşkla birbirine bağlı olması kıskanç insanları rahatsız edecektir.


9 Nisan 2017 tarihinde Merkür geri hareketine başlıyor. İş hayatınızda ilgili konularda yanlış yönlendirmelerle karşı karşıya kalabileceğimiz konusunda uyarıyor sizleri maddi konularda şanslı enerjiler söz konusu girişimlerimiz başarılı bir şekilde gerçekleştirebilir finansal anlamda şansımızı yükseltebilirsiniz özel hayatınızdaysa kelimeler önem kazanmakta.

11 Nisan 2017 tarihlerinde gerçekleşecek olan Terazi Dolunayı sizi özellikle iş alanınızdaki iletişimde hızlandırırken  yaşamınızda bazı gecikmeler ortaya çıkabilir. Bu iki konumlanma arasındaki kontrast sizin pragmatik davranarak zevkli ancak gereksiz faaliyetlerinizi kısıtlamanıza yol açabilir. Sizin içgüdüsel olarak sahip olduğunuz kaynaklarınızı iyi kullanma yeteneğiniz, bu zor durumdan başarıyla çıkmanızı sağlayacak.

Bu dönemde özellikle iş arkadaşlarınızla gireceğiniz ilişkilerde lider pozisyonu üstlenebilirsiniz. Artık yaşamınızda ideal ve gerçekler arası bir köprü kurmanızın vakti geldi.

26 Nisan 2017 tarihinde Boğa Yeni Ay'ı, gerçekler ve idealleriniz arası köprüyü kurmakta destekleyecek. Duygusal konularda duyarlı olmalı tartışma yaratacak davranışlarda bulunmamalısınız. Pişman olacağınız durumlarla karşı karşıya kalmak istemiyorsanız şayet. Sizlere önerim sezgilerinizin sesine kulak verin ve sizi yönlendirdiği doğrultuda ilerleyin.

28 Nisan'da evli ve ilişkisinde sorunlar yaşayan Yengeç’ler da başkaları için yaşamayı bir tarafa bırakıp özgür iradenizi ortaya koyabilmiş olmanız eşinizle ilişkinize farklı bir boyut kazandırıp beraberliğinizi her iki taraf içinde çok daha iyi bir hale getirecek siz yeter ki isteyin ve beraberliğinize sahip çıkın!. Bitmesi gereken sorunlu ilişkiler çıkıp gidecek hayatınızdan. Bekar Yengeç’ler Ruhunuzu Aşk’la güçlendirecek yaşama sevincinizi arttırıp hayata bambaşka bir yönden bakmanızı sağlayacak çok özel bir beraberliğe adım atabilir, İlerleyen zamanlarda Aşkınızı evliliğe taşıyabilirsiniz.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder