25 Ekim 2016 Salı

Yengeç Burcu Mayis 2017 Yorumu

Yengeç Burcu Mayıs 2017 Aşk, Evlilik, Kariyer ve Sağlık Yorumları

Mayıs ayında iş hayatınızın ön plana çıkacağına işaret etmekte. Yaşanan gelişmeleri soğukkanlılıkla karşılamalısınız. Bunu yaptığınız takdirde başarı sizin olacaktır. Bu ay işiniz gereği yeni tanışmalar size şans getirebilir ve yeni kapıların açılmasını sağlayabilir.

3 Mayıs 2017 tarihinde Merkür ileri hareketine başlıyor. Duygularınızın aşırı şekilde yoğunlaşmasına neden olacak. İçinizdeki eğlence ve kendi duygularınızı ifade etme arzusu bugün herkese karşı açık konuşmanızı sağlayacak.

10 Mayıs 2017 tarihinde gerçekleşecek olan Akrep burcu Dolunayı, bulunduğunuz grupların dinamiklerini etkileyecek. Bu birleşme size yaşamda yeni bir amaç verebilir. Bu şekilde uzun süredir aradığınız takdiri çevrenizden görebilir ve kendi dünyanızda oynadığınız rolün kapsamını genişletebilirsiniz.


16-17 Mayıs tarihlerinde azimli çalışmanızın karşılığını almaya başlıyorsunuz. Önemli iş teklifleri alabilir yeni ve hızlı gelişmelerle kariyerinizi yeniden şekillendirebilirsiniz. Kendinize hedefler belirleyin ve ilerleyin. Sabrınızın emeğinizin inandığınız gibi yaşıyor olmanın mükafatını alacaksınız.

Ancak 16 Mayıs'ta duygusal olarak daha sağlıklı kararlar alabilir aileye ait konularda uzlaşmacı tutumunuzla daha iyi kararlar alarak sorunlarınızı çözümleyebilirsiniz. Özel yaşamınızda da bugün biraz anlayış her şeyi çözmenizi sağlayacak güçte. Bu süreçte her tavsiyeyi dinlemeyin ve herkesin ihtiyacına cevap vermeye çalışmayın. Böyle davranışlar sizi amaçlarınızdan saptırarak vakit kaybınıza neden olur.

22-23 Mayıs'ta tamamlamanız gereken işleriniz varken yeni girişimlere girmeniz konusunda aceleci davranmamanı için uyarıyor sizleri, Var olanı tamamlamadan yeni bir olgu içine girmeniz bir çok riski beraberinde getirebileceği gibi hali hazırda devam eden ilişkilerinizin bozulmasına da neden olabilir. Hayat uzun soluklu bir maraton nefesinizi ve enerjinizi kısa sürede tüketmemeyi öğrenmelisiniz.

25 Mayıs tarihinde İkizler burcunda gerçekleşcek olan Yeniay, ailevi ilişkilerinizi gözden geçirecek ilişkilerinizi iyileştirecek kendinizle barışacaksınız. Evli Yengeçler için ise bu ayı duyguları yoğunlaştıran tutkunun heyecanın yoğun ve güçlü olacağı aylar ilişkinizi yeniden yapılandırabilir daha önce olmadığı kadar özel zamanlar geçirebilirsiniz eşinizle..

29 Mayıs'ta Plüton ve Satürn ile karmaşık bir konuma gelecek olan Güneş yaşamınızda korku ve güvensizliği körükleyecektir. Tehditlere boyun eğmemelisiniz ancak oynadığınız oyunda en güçlü oyuncuyu da bir an önce tanımalısınız. 30 Mayıs'ta işinizle ilgili beklentileriniz yerine gelmeyebilir. Özellikle aksatılıyor hissine kapılabilir endişelenebilirsiniz. İşin aslını öğrenmek için takipçi olmanız haklı çıkarak işlerinizi yoluna girmenizi sağlayacaktır.

1 yorum:

  1. Bugün 29 nisan sabahında ''30 Mayıs'ta işinizle ilgili beklentileriniz yerine gelmeyebilir. Özellikle aksatılıyor hissine kapılabilir endişelenebilirsiniz''

    bunu yaşadım. Takip ettiğimde haklı olduğumu gördüm

    YanıtlaSil