14 Ekim 2016 Cuma

Yay Burcu Nisan 2017 Yorumu

Akrep Burcu

Yay Burcu'nu Nisan 2017'de Neler Bekliyor?

Nisan ayı son birkaç aydır tüm gücünüzle ortaya koyduğunuz çabalarınızın sonuçlarını almanızı sağlayacak.

3 Nisan'da iş hayatınızda yaşanacak güç mücadelelerine işaret ediyor. Haklıyken haksız duruma düşebilirsiniz, Egonuzun sizi ele geçirmesine izin vermeyin ne kadar sinirlenmiş olsanız da yaklaşımlarınızda ben her şeyi bilirim edasıyla davranmamalısınız.

Merkür'ün 9 Nisan'da yaşamdan ne istediğinizi açık ifade etmenizi sağlayacaktır. Venüs-Neptün dik açısı, yaşamdan beklentilerinizi açıklarken gerçeklerle hayallerinizi karıştırmanıza neden olabilir.

11 Nisan 2017 tarihlerinde gerçekleşecek olan Terazi Dolunayı istekleriniz farklı bile olsa dostlarınıza adil davranış içinde olmanızı sağlayacak.


12 Nisan'da özel yaşamınızda ise karmaşık duygular içinde olabilir birlikte olduğunuz insanın davranışlarını itici ve samimiyetten uzak bulabilirsiniz. Anlık tepkiler vermemeye çalışın ve sakinliğinizi sağladığınızda duygu ve düşüncelerinizi net bir şekilde ifade edin. Sizler samimiyetten uzak yapmacık tavır ve davranışlara tahammül edebilecek kişiler değilsiniz.

16 Nisan'daki huzursuz Mars-Venüs konumu sizi sevdiğiniz birinden uzaklaşmaya itebilir. Şansınıza Neptün'ün Koç Dönencesi'ndeki 4. Yaratıcılık Evinizde oluşu sayesinde, yeni başladığınız bir ilişki, ortaklık veya projede hayal kırıklıklarınızı giderebileceğiniz heyecanlar yakalayabilirsiniz.

21 Nisan tarihinde Boğa Yeni Ay'ının 6. Sağlık Evinizde doğması sizi sağlığınıza önem vermeye davet edecek. Bugün egzersiz programlarınıza ve diyetinize önem verin.

22 Nisan'da sağlık alanında yeni terapi yöntemlerini düşünmeye itebilir. Bugün Güneş ve metafizik özellikleri bilinen Neptün'ün alacakları konum sayesinde insan ruhunun fiziksel rahatsızlıklarda ne kadar önemli olduğunu göreceksiniz.

26 Nisan 2017 tarihinde Boğa Yeni Ay'  sizi hedeflerinize ulaştıracak enerjiye kavuşturacak.

29 Nisan'da ihtiyacı olan kişilere yardım etmek konusunda kendinize çok güveneceksiniz. Bugün Plüton'un 2. Özgüven, Güneş'in ise 6. Hizmet Evinizde oluşu sizi başarılı bir hayırsever haline getirecektir. Yalnız yardım ederken sizi destekleyen insanlara karşı sabırlı olun.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder