10 Ekim 2016 Pazartesi

Terazi Burcu Nisan 2017 Yorumu

Terazi Burcu

Terazi Burcu'nu Nisan 2017'de Neler Bekliyor?

Bu ay kendinize olan güveninizi arttıracak ve ileriye yönelik yeni birliktelik ve ilişkiler başlatmanıza olanak sağlayacak. Bazen insan sahip olduğu bilgilere güvenmediğinde, karar vermekte zorlanabilir. Siz de bu ay karar almadan önce elinizdeki tüm verileri birkaç kere kontrol etmelisiniz.

4 Nisan'da akıl küpü olarak bilinen Merkür'ün 6. Günlük İşler Evinize girişiyle fantezilerinize yönelirken detaylara önem vermenizi sağlayacak.

6 Nisan'da iş hayatınızda beklemediğiniz iptal ve sorunlarla karşılaşabileceğinize işaret etmekte. Başkalarının beceriksizliği yüzünden sorunlar söz konusu olabilir. Panik yapmayın ve sağduyulu davranın. Bunu başardığınızda her türlü olumsuzluğun üstesinden gelecek aleyhinize gelişen hemen her konuyu lehinize çevirebileceksiniz.

9 Nisan 2017 tarihinde Merkür geri hareketine başlıyor. çevrenizdeki değişiklikleri fark edeceksiniz. Bu değişiklikler sizin merakınızı körükleyecek ve çevrenize olan ilginizi arttıracak.


11 Nisan 2017 tarihlerinde gerçekleşecek olan Terazi Dolunayı zamanında atacağınız adımlara çok dikkat etmelisiniz. Hedeflerinize çok yakın olsanız bile her istediğiniz şeye ulaşamayabilirsiniz.

12 Nisan tarihinde Merkür'ün Satürn'e rastlaması işyerinizde iletişim problemlerine yol açabilir. Genelde çok uyumlu olan Venüs bugünlerde size yaşamınızda zorluk çıkarabilir.

13 Nisan'da Mars'ın dönüşü ile yaşamınızda "yeşil ışık" yansa da gelişmeleri görmek için birkaç gün beklemelisiniz. 15 Nisan'da ilişkilerinizde çözmeniz gerekecek ciddi problemler yaşayabilirsiniz. Ancak samimi olmanız ve çok çalışarak kestirme yollardan kaçınmanız halinde başaramayacağınız bir şey yoktur, bunu bilmelisiniz. 16 Nisan'da Merkür'ün Koç Dönencesi'ne girişiyle endişelerinizin geçtiğini, yaşamınızdaki zorlukların kaybolduğunu görecek ve geleceğe güvenle yol alacaksınız.

21 Nisan tarihinde yeni tanışacağınız biri yaşamınızdaki gelişmeleri hızlandıracak, yaşamınıza heyecan ve hareketlilik katacak.

23 Nisan'daki maddi konularda kaygı ve korkularınızı işinize yansıttığınız sürece başarınıza gölge düşüreceğinize işaret etmekte. Korkularınızı kontrol altına almalı ve bir an evvel kendinizi toparlamalısınız. Bugün sadece maddi konularda değil tüm olumsuz düşüncelerinizi kontrol altına almalısınız düşündüğünüz her şey gerçekleşebilir.

26 Nisan 2017 tarihinde Boğa Yeni Ay'ı, evde ve beyninizde yapacağınız bahar temizliği gereksiz eşya ve duygulardan kurtulmanıza yardımcı olacaktır. Böyle bir temizlik zor olmakla beraber Güneş'in 4. Kökler Evinizde Plüton ile alacağı konum bu işi sizin için kolaylaştırıyor. Böyle zamanlarda bulunduğunuz her alanda karşınıza çıkacak engellerden kurtulabilirsiniz. Ancak bunu başarmak için sabırlı ve kararlı olmalısınız çünkü bu değişim veya temizlik harekâtı beklediğinizden uzun sürebilir.

1 yorum:

  1. terazi adaleti sever ve adaletten yana' dır sevgi saygı ve aşk onun için önemlıdır.para sonrakı meselesidir kımseye aldırmaz. her sey yaşamdır onun için ünsal beyın yorumudur

    YanıtlaSil