16 Ekim 2016 Pazar

Oğlak Burcu Nisan 2017 Yorumu

Oğlak Burcu

Oğlak Burcu'nu Nisan 2017'de Neler Bekliyor?

Sevgili Oğlaklar Nisan ayının başında eski defterleri kapatarak gelecekte yapacakları seyahat ve katılacakları eğitimlere yoğunlaşacaklar. Yaratıcı ve başarılı bir yönde ilerlemenize heyecanlanmanız çok normal olmakla beraber, aşırı heyecan ilerleme hızınızı arttırmayacaktır.

4 Nisan tarihinde işinizle ilgili konularda sorumluluğunuz dışında kalan olaylarla çok fazla ilgilenmeden hareket etmeniz faydanıza olacaktır. Siz üzerinize düşeni yapın ve yaşanan gerginliklerden mümkün olduğunca uzak durmaya çalışın.

6 Nisan'da ise özel yaşamınızda birlikte olduğunuz insanın sürekli şikayetçi tavırlarına karşı çözüm üretmesini isteyebilirsiniz. Siz daha önce kararlaştırdığınız bir plana sadık kalmakta ısrarcı olurken, bir meslektaşınız veya ortağınız başka yönlere gitmeye çalışabilir. Bu konuda sağlayacağınız uzlaşma maddi açıdan fazla yarar sağlamasa da ilişkinizi bu nedenle bitirmekten daha iyi bir çözüm olduğu kesindir.

9 Nisan 2017 tarihinde Merkür geri hareketine başlıyor. Bu problemi kurallarınızı yumuşatıp yeni deneyimlere kendinizi alıştırmak suretiyle aşabilirsiniz.


12 Nisan'da iş ve özel yaşamınızda her zamankinden daha baskın tavırlar sergileyebilir her şeyi ben bilir ben yönetirim şeklinde davranışlar sergilemenize neden olabilir ki, Kulaktan duyma bilgilerle yapacağınız fevri çıkışlar hukuksal anlamda da başınızın ağrımasına neden olabilir!

11 Nisan 2017 tarihlerinde gerçekleşecek olan Terazi Dolunayı tarafından size empoze edilen sosyal sorumluluklarınız çatışacak. Bu durumda sakın keskin kararlar vererek kendi çıkarlarınızı düşünmeyin. Gelecekte size yarar sağlayacak gelişmeler bugün diğer insanlara yapacağınız yardımlara bağlıdır.

16 Nisan'da oluşacak olan Venüs-Satürn yarım karesi sizi kaybeden taraf olarak hissetmeye zorlayabilir. Ancak bugün kazançlarınız sınırlı olmakla beraber yaptıklarınızdan dolayı gelecekte aşkta, parada ve zevk dünyanızdaki kazançlarınız çok büyük olacak.

22 Nisan tarihinde Merkür-Uranüs birlikteliğinin 4. Kökler Evinizde yer alması sizi radikal kararlar almaya zorlayabilir. Bu kararlarla edineceğiniz yeni perspektifi tanımlamak kolay değil.

26 Nisan 2017 tarihinde Boğa Yeni Ay'ı, yükselen dalgalara kendinizi bırakarak başarınızın zirvesine ulaşabilirsiniz. Bugün üreteceğiniz pragmatik çözümler size boş sözlerden fazla yarar sağlayacak.

1 yorum: