17 Ekim 2016 Pazartesi

Kova Burcu Nisan 2017 Yorumu

Kova Burcu

Kova Burcu'nu Nisan 2017'de Neler Bekliyor?

Bu ay sizi ilerlemekten alıkoyan sınırlar ortadan kalacak. Şimdiye kadar içinde bulunduğunuz sıkıcı durum bu ay değişecek ve yaşamınız canlılığa kavuşacak. Yaşamınızdaki sıkıcılık ve karmaşaya bakarak üzülmek yerine yakın gelecekteki olumlu gelişmeleri düşünerek sevinmelisiniz.

4 Nisan'da Neptün'ün Jüpiter ile alacağı pozisyon günün gerçeküstü bir hal almasına neden olabilir. 5 Nisan'da 5. Aşk ve Eğlence Evinizde yer alacak olan Venüs, romantik fantezilerinizi arttıracak ve sevdiğinizle arzularınızı dengelemeniz zorlaşacak.

9 Nisan 2017 tarihinde Merkür geri hareketine başlıyor. Yaratacağı duygularınızın ilişkilerinizde beklentileri karşılamama olasılığı çok yüksek.

11 Nisan 2017 tarihlerinde gerçekleşecek olan Terazi Dolunayı ile isteklerinizi içtenlikle paylaşmanız halinde özgürlük veya benzer arzularınız sizi sevdiklerinizden uzaklaştırmayacak. Samimiyet bazen problemleri çözmenin en etkin yoludur. Samimiyet ve sağduyu sayesinde insan sevdiklerinden en aykırı isteklerine karşı bile anlayış görebilir.

 
16 Nisan tarihinde gelecek için pek çok yeni ve parlak fikir üretebileceksiniz. Bugün kestirmeden iş yapmaya kalkışmayın, büyük hayal kırıklığı yaşarsınız!

21 Nisan'da Boğa Yeni Ay'ı sayesinde hedefleriniz size çok mümkün görünecek. Ancak 22 Nisan'da 3. Bilgi Evinizde oluşacak Merkür-Uranüs birlikteliği sizi olaylardan hızlı ve yanlış sonuçlar çıkartmaya sürükleyebilir, dikkatli olmalısınız!

26 Nisan 2017 tarihinde Boğa Yeni Ay'ı ile yenilmez hissedeceksiniz. Güneş'in 4. Kökler Evinizde 12. Sonuçlar Evinizdeki Plüton ile alacağı konum nedeniyle en zor işleri başarabilecek enerji ve istikrara sahip olacaksınız.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder