1 Ekim 2016 Cumartesi

Koç Burcu Nisan 2017 Yorumu

Koç Burcu

Koç Burcu'nu Nisan 2017'de Neler Bekliyor?

Bu ay iş hayatınızın bir hayli önem kazandığına dikkat çekmekte. İşinin uzmanı kişilerden alacağınız öneri ve destekle kendinize olan güveninizi birleştirecek önemli girişimler elde edecek gelen her şansı akıllıca değerlendireceksiniz.

8 Nisan tarihinde gereksiz problemlere neden olabilir. Aşırı hassasiyetinizi göz önüne alın ve duygularınızı yaratıcı faaliyetlerle açıklamayı deneyin.Bugün kendinizi huzurun ve mutluluğun getirdiği coşkunun akışına teslim etmelisiniz.

9 Nisan 2017 tarihinde Merkür geri hareketine başlıyor. Gergin bir ruh halinde olsanız bile günün ilerleyen saatlerinde sevgiyle beslenen ruhunuzla oldukça neşeli ve keyifli bir hale bürünebileceksiniz. Yapmayı düşündüğünüz konularda sevdiklerinizle yapacağınız fikir alışverişleri ufkunuzu genişleterek daha doğru kararlar almanıza yardımcı olacaktır.

11 Nisan 2017 tarihlerinde gerçekleşecek olan Terazi Dolunayı'nın yaşamınıza getireceği kişi sizi hırslı planlarınızı yerine getirmek konusunda teşvik edebilir. Venüs'ün 3. Evinizde olması planlarınızı hızlandırma hevesinizi arttıracaktır.


15 Nisan'da ortaya çıkacak beklenmedik bir gelişme sizin kısa vadeli beklentilerinize cevap verecek ve kısa süreli bir mutluluk yaşayacaksınız.Bu olumlu enerjiyi kariyer hayatınızı yeniden şekillendirmek için kullanabilirsiniz. .  Mars sizin özgüveninizi tazeleyecek ancak her şeyin bir anda değişmediğiniz gördüğünüzde hayal kırıklığı yaşayacaksınız. Son birkaç aydır harcadığınız çabaların karşılığını alacaksınız.

20 Nisan tarihinde Satürn'ün Güneş karşısında alacağı konum ile fırsatlardan dönmüş olan başınızı sakinleştirmeniz ve gerçeklere adapte olmanız gerekecektir. Heyecanınız biraz zamansız olsa da mantıklı gezegen Merkür'ün 16 Nisan'da 4. Benlik Evinize girmesiyle herkesin sizi desteklemek isteyeceği ikna edici konuşmalar yapabileceksiniz.

22 Nisan'da yeni olan her şeyle ilgilenmeli ve gelişime açık olmalısınız. Özellikle iş hayatınızla ilgili konularda sürpriz gelişmeler yaşayabilirsiniz. Teknoloji iş hayatınızı yeniden şekillendirebilir ve işlerinizi hızlandırabilir. Bugün iletişime yeni insanlara fazlası ile önem verin. Maddi konularda yaşanan duraklama sürecinden sonra oldukça şanslı bir süreç sizleri karşılamakta.

26 Nisan 2017 tarihinde Boğa Yeni Ay'ı, önünüze çıkan maddi imkânları kaçırmamalısınız.Bugün özel yaşamınızda da sevindirici gelişmeler yaşayabilir beklediğiniz bir haberi alarak yeni başlangıçlar için hazırlık sürecine girebilirsiniz


Hiç yorum yok:

Yorum Gönder