20 Ekim 2016 Perşembe

Koç Burcu Mayis 2017 Yorumu

Koç Burcu Mayıs 2017 Aşk, Evlilik, Kariyer ve Sağlık Yorumları

Sevgili Koçlar, Mayıs ayında yaşamınızda sürekli bir ilerleme içinde olacaksınız. Yalnız bu ilerleme sürecinde daha önce karar verdiğiniz yaşam tarzınızı yeniden değerlendirmek durumunda kalabilirsiniz. Bir insanın elinde pek çok bilgi olması bu bilgileri iyi kullanacağı anlamına gelmez. En iyi sonuçları almak için az konuşup çok dinlemelisiniz.

3 Mayıs 2017 tarihinde Merkür ileri hareketine başlıyor. Bir süreden sonuçlanmayan takılıp kalan işleriniz açılabilir. Kendinizi daha rahat ve bereketli hissedeceksiniz..

10 Mayıs 2017 tarihinde gerçekleşecek olan Akrep burcu Dolunayı, yapamadıklarınız için üzülmek yerine gelecekte yapacaklarınıza sevinir hale getirecektir.

13-16 Mayıs tarihlerinde çok iyimser bir ruh halinde olacaksınız. Finansal konuları ön plana çıkartıyor ve kazanmaya başlıyorsunuz. Özel yaşamınızda aşk kapınızı çalabilir.


13 Mayıs'ta Güneş'in neşe dolu Jüpiter ile karşılaşması dünyayı daha güzel görmenize neden olacaktır. İyimserliğiniz daha da artacak ve uzun vadede kalıcı şeyler yaratabileceksiniz.

Yalnız Venüs'ün 15 Mayıs'ta geri çekilmeye başlaması size aşk ve zenginliğin bir günde kazanılmayacak şeyler olduğunu anımsatacaktır. Bu nedenle hemen üzülmeyin ve sabırlı olun çünkü Uzun vadede çalışkanlığınız ve çabalarınızın mükâfatını göreceksiniz. Kendinizden şüphe etmeden yolunuza devam etmelisiniz.

21 Mayıs'ta iş hayatınızda önemli bir teklif alabilir iyi değerlendirdiğiniz takdirde başarılı olabilirsiniz. Özel yaşamınızda ise uzn zamandır devam eden bir arkadaşlığınız özel bir ilişkiye dönebilir. Net düşünme yeteneğinizin düşük olduğu bu süreçte çok dikkatli davranmalısınız.Sizi anlayan mutluluğunuzla mutlu olan özel bir insanla aşka yaşama olan bakış açınız köklü bir değişiklik kazanabilir.

25 Mayıs tarihinde İkizler burcunda gerçekleşcek olan Yeniay, fikirlerinizi kemikleşebilir ve bunları değiştirmekte isteyebilirsiniz.. 4 gün boyunca konsantrasyon yeteneğinizi arttıracaktır.

30 Mayıs tarihinde özel yaşamınızda da sevindirici gelişmeler yaşayabilir beklediğiniz bir haberi alarak yeni başlangıçlar için hazırlık sürecine girebilirsiniz.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder