3 Ekim 2016 Pazartesi

İkizler Burcu Nisan 2017 Yorumu

Bu ay yaşamınızdaki stresin azalmasıyla dinlenmeye çekilebilirsiniz ancak ortaya çıkabilecek fırsatları da kaçırmamaya özen göstermelisiniz. 3 Nisan tarihinde aşk ve para gezegeni olan Venüs'ün burcunuza girmesiyle tüm beklentilerinizi gerçekleştirebilecek gibi hissedeceksiniz. Bu durum birkaç hafta sürecek ve bu süreçte çevrenizde olumlu şekilde dikkatleri üzerinizde toplayacaksınız. 4 Nisan'da gerekli sinyalleri almanız halinde büyük bir projeye başlamaktan çekinmemelisiniz. Jüpiter ve Neptün'ün birbirlerine karşı olacak konumları sizin her zamankinden daha yaratıcı olmanızı sağlayacaktır. Yalnız dikkatli olmalısınız çünkü inandırıcılığınız sizin kendinizi bile kandırmanıza neden olabilir!

9 Nisan 2017 tarihinde Merkür geri hareketine başlıyor..İlişkilerde dengesiz romantik tavırlar ve aşkı zedeleyen sorumsuz davranışlar sergilemenize neden olabilir. İlişkilerde hareket tarzlarına özen gösterilmelidir. Tepkisel ve düşüncesizce yapılan davranışlar özgürlük isteğinizin hakim olmasından kaynaklanır.

11 Nisan 2017 tarihlerinde gerçekleşecek olan Terazi Dolunayı'nın  başkalarını mutlu etme yeteneğinizi çok arttıracak ancak samimi davranmamanız halinde insanlarla problem yaşamanıza neden olabilir.


12 Nisan tarihinde özel yaşamınızda uzun bir süredir devam eden karabulutların dağılmasına gerçekçi davranarak hatalarınızın ve size yapılan yanlışların adil bir şekilde farkına varmanızı sağlayacak. İlişkinizi ya iyileştirecek ya da kangren olan sorunları sonlandırıp yeni başlangıçlara yürüyeceksiniz. Aşk hayatınızda kararlarınız eş ya da sevgilinizin tutumu ile netlik kazanacak.

16 Nisan'da inansal konularda risklerden uzak durmalı alım satımlar aileyi ilgilendiren miras ortak yatırım planlarında ön planda ve yönlendirici olmalısınız. Özel yaşamınızda ise bekar Koçlar hayat arkadaşınızla karşılaşabilir evlilik kararınızı gerçekleştirebilirsiniz. Sağlığınızın önem kazandığı bir gündesiniz. Karın ağrısı ve üst solunum yollarına bağlı sorunlar yaşayabilirsiniz.

26 Nisan 2017 tarihinde Boğa Yeni Ay'ı, yaratıcı fikirlerinizi herkese karşı savunabilmenizi sağlayacak.

25 Nisan'da gerçekleri öğrenip çevrenizle paylaşabilmek için yaşamınızı derinlemesine analiz edeceksiniz. Dostlarınızla bir araya gelebilir işinizle ilgili konularda onlarında önerileri ile yeni fikirler edinebilir kendinizi geliştirebilirsiniz. Düşüncelerinizin kabul göreceği sizi alt etmeye çalışanlara karşı galip geleceğiniz günlerdesiniz.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder