24 Ekim 2016 Pazartesi

İkizler Burcu Mayis 2017 Yorumu

İkizler Burcu

İkizler Burcu Mayıs 2017 Aşk, Evlilik, Kariyer ve Sağlık Yorumları

Bu ay yaşamınız sakinleşiyor gibi gözükse de temponun yükseleceği dönem için tüm planlarınızı hazırlamalısınız. Mayıs ayı başında almakta olduğunuz karmaşık kozmik mesajlar sizi sessizliğe ve insanlardan uzak kalmaya itebilir.

3 Mayıs 2017 tarihinde Merkür ileri hareketine başlıyor. olmasıyla arkadaş ve dostlarınız yaşamınızda önemlerini arttıracak.

10 Mayıs 2017 tarihinde gerçekleşecek olan Akrep burcu Dolunayı, kendinizi eğitme yollarını aramanıza neden olacak. Kendinizi çok değiştirmek ve geliştirmek isteseniz bile nereden başlayacağınızı bilemeyebilirsiniz. Sizde aslında pek çok yaratıcı fikir var ancak Merkür ve Satürn'ün içinde bulundukları durum insanların bu konularda sizi durdurmalarına neden oluyor. Bu süreçte bebek adımlarıyla bir yere varamazsınız ve artık sıçramanız gerekiyor.

7 Mayıs sizin için çok ödüllendirici bir gün olacak.Zihninizdeki birçok problemin aslında sizin yanlış anlamanızdan kaynaklandığını fark ederek rahatlayacak ve ailenizle olan ilişkilerinizi daha sıcak bir hale getirebileceksiniz.

12 Mayıs'ta iş hayatınızda önemli bir teklif alabilir iyi değerlendirdiğiniz takdirde başarılı olabilirsiniz. Özel yaşamınızda ise uzn zamandır devam eden bir arkadaşlığınız özel bir ilişkiye dönebilir. Sizi anlayan mutluluğunuzla mutlu olan özel bir insanla aşka yaşama olan bakış açınız köklü bir değişiklik kazanabilir.


16 Mayıs'ta amaçlarınızı gerçekleştirmek için enerji rezervlerinizi kullansanız bile tam olarak istediklerinize ulaşamayabilirsiniz. Finansal konuları ön plana çıkartıyor ve kazanmaya başlıyorsunuz. Özel yaşamınızda aşk kapınızı çalabilir.

20 Mayıs tarihinde özel yaşamınızda özgürlük, isteğiniz yeni arayışlar içine girmenize sebep olabilir. İlişkinizde sorunlar sürekli tekrar ediyorsa karar sizin.

25 Mayıs tarihinde İkizler burcunda gerçekleşcek olan Yeniaytakip etmeyi düşünmekten kaçındığınız bir fikir sizi, özgüveninizi kullanmak şartıyla yükseklere taşıyabilir. Kendini iyi ifade yeteneğine sahip Merkür'ün Güneş ile dönencenizde buluşması sayesinde yaratıcı fikirleriniz, sosyal baskıdan kurtulacak.

27 -28 Mayıs tarihinde karışık duygular içinde olup işinizle ilgili isteksizliğinizi tüm çevrenize keskin bir dille ifade edebileceğinize işaret etmekte. Ne olursa olsun bunu yapmamalı duygusal geçişinizin işinize yansımamasına özen göstermelisiniz. Özel yaşamınızda ise birlikte olduğunuz eş ya da sevgilinizin davranışlarına anlam vermekte zorlanabilirsiniz.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder