2 Ekim 2016 Pazar

Boğa Burcu Nisan 2017 Yorumu

Boğa Burcu

Boğa Burcu'nu Nisan 2017'de Neler Bekliyor?

Sevgili Boğalar Nisan ayı siizn ayınız, çünkü bu ay Güneş sizin burcunuza girmektedir. Finansal konular yatırımlarda dikkatli olmalı var olan şartları muhafaza ederek yeni bir atılım içinde olmamaya özen göstermelisiniz.

6-7 Nisan tarihlerinde gökyüzü yeni girişimler için destekliyor..İş hayatınızda yeni bir dönem kapılarını aralıyor.. Yeni insanlarla tanışabilir yeni tekliflerle yaptığınız işi çok daha fazla kitleye tanıtabilecek imkanlarla karşılaşabilirsiniz.

7 Nisan tarihinde Venüs-Mars dik açısının libidonuzu arttırması ve kişiliğinizi güçlendirmesi karşısında ihtiyatlı davranmalısınız. İş ve özel yaşamınızda ne zaman durup ne zaman atak yapacağınızı bilmek en önemli erdemlerdendir.

11 Nisan 2017 tarihlerinde gerçekleşecek olan Terazi Dolunayı'nın maceracı bir ruh halinde olacak, eski alışkanlıkları bir kenara bırakarak yeni zevk ve deneyimlerin peşinden gideceksiniz. Ancak kendinizi fazla sorgulamanız..Ne istediğinize karar vermeli ve çevrenize karışık sinyaller göndererek duygusal kargaşa yapmaktan kaçınmalısınız.


15 Nisan tarihinde bazı gecikme, erteleme veya değer kayıplarına neden olabilir. Bu engelleri sonun başlangıcı olarak görmemeli, tam tersine hızınızı biraz düşürerek ilişkilerinizi ve zevk arayışınızın olası sonuçlarını yeniden gözden geçirmelisiniz. Olgun, sabırlı ve sorumlu davranmanız halinde bozulan ilişkilerinizi düzeltebilir ve aynı zamanda yaşamdan zevk almaya devam edebilirsiniz.

19 Nisan'da ruhsal ve bedensel anlamda sizi yoran enerjilerden arınmak dinlenmek güne iyi bir başlangıç yapmak için dinlemeli doğa ile başbaşa kalmalısınız. Başkaları için için değil kendiniz için yaşamayı öğrenmelisiniz. Özel yaşamınızda ise sevdiğiniz insanla aşkınızın kuvvetlendiği zamanlardasınız.

Daha önce vazgeçtiğiniz seyahat, eğitim veya macera planlarınız tekrar canlanacaklar.Yüzünüzü gülderecek gelişmeler kendinize olan güveninizi yükseltirken yaşam şartlarınızı iyileştirebilmenin şükrünü yaşayacaksınız.

26 Nisan 2017 tarihinde Boğa Yeni Ay'ı, size tam kullanmadığınız yetenekleriniz ve kaynaklarınızı gösterecektir. Amaçsız davrandığınız sürece ne kadar yetenekli olsanız da başarı elde etmeniz mümkün olmayacaktır.

1 yorum: