21 Ekim 2016 Cuma

Boğa Burcu Mayis 2017 Yorumu

Boğa Burcu Mayıs 2017 Aşk, Evlilik, Kariyer ve Sağlık Yorumları

Sevgili Boğalar, Mayıs ayında ailevi ilişkilerinizi gözden geçirecek ilişkilerinizi iyileştirecek kendinizle barışacaksınız. Evli Boğalar için ise Mayıs ayı duyguları yoğunlaştıran tutkunun heyecanın yoğun ve güçlü olacağı aylar ilişkinizi yeniden yapılandırabilir daha önce olmadığı kadar özel zamanlar geçirebilirsiniz eşinizle.

3 Mayıs 2017 tarihinde Merkür ileri hareketine başlıyor. Ciddiye alınmak için maddi hedeflerinizi net ve mantıklı olarak ifade etmelisiniz.

10 Mayıs 2017 tarihinde gerçekleşecek olan Akrep burcu Dolunayı geçmişteki ilişki problemlerini tekrardan gündeme getirebilir. İlişkilerinizdeki mutsuzluğunuzu sözlere dökmeniz tartışma yaratsa bile bunları açığa vurmanız bu ilişkilerdeki problemleri çözmeye veya yeni ilişkilere yönelmenize yardımcı olacaktır.

13 Mayıs'ta işinizle ilgili beklentileriniz yerine gelmeyebilir. Özellikle aksatılıyor hissine kapılabilir endişelenebilirsiniz. İşin aslını öğrenmek için takipçi olmanız haklı çıkarak işlerinizi yoluna girmenizi sağlayacaktır. Özel yaşamınızda da evli Boğa’lar sakin tutumunuz her şeyi değiştirebilir. Yaşamınızda mucizeler yaratmak için çok iyi bildiğiniz sabır ve ısrar özelliklerinizi iyi kullanmalısınız. 

16 Mayıs'ta duygusal olarak daha sağlıklı kararlar alabilir aileye ait konularda uzlaşmacı tutumunuzla daha iyi kararlar alarak sorunlarınızı çözümleyebilirsiniz. Özel yaşamınızda da bugün biraz anlayış her şeyi çözmenizi sağlayacak güçte.

21 Mayıs tarihinde eski fikirlerinizi bir kenara atın.. Başkalarını ikna kabiliyetiniz bugün çok yüksek olacak ve çevrenizi istediğiniz her şeye inandırabileceksiniz.

23 Mayıs'ta azimli çalışmanızın karşılığını almaya başlıyorsunuz. Önemli iş teklifleri alabilir yeni ve hızlı gelişmelerle kariyerinizi yeniden şekillendirebilirsiniz. Kendinize hedefler belirleyin ve ilerleyin. Sabrınızın emeğinizin inandığınız gibi yaşıyor olmanın mükafatını alacaksınız.

25 Mayıs tarihinde İkizler burcunda gerçekleşcek olan Yeniay, parasal konularda kafa karışıklığı yaşayabilirsiniz. Gördükleriniz kazanacaklarınızı yansıtmadığı gibi söyledikleriniz de bugün başkalarınca değişik anlaşılabilir. Yaratıcı faaliyetlerde hayaller kusursuzluktan ödün verilerek gerçekleştirilirler.

28 Mayıs'ta en karmaşık durumlar bile yaşamınızda netlik kazanacaktır. Kafanızda daha önce var olan karışıklıklar aniden ortadan kalkacak.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder