9 Ekim 2016 Pazar

Başak Burcu Nisan 2017 Yorumu

Başak Burcu

Başak Burcu'nu Nisan 2017'de Neler Bekliyor?

Sevgili Başaklar, özel yaşamınızda eş yada sevgilinize olan kırgınlığınızı aşmak için gereken gücü kendinizde bulamayabilir iç dünyanıza yönelerek yaşadıklarınızı ve yaşattıklarınızı sorgulayarak ilişkiniz le ilgili önemli kararlar alabilirsiniz.

4 Nisan tarihinde iletişim uzmanı gezegen Merkür iş yaşamınızdaki anlaşmalarınız hızlanacak, yeni temaslar ortaya çıkacak fikirlerinizi gururla sunar hale geleceksiniz.

9 Nisan 2017 tarihinde Merkür geri hareketine başlıyor.kalbinizin mantığınızın önüne geçmesine izin vermeyin. Yeni bir aşka başlamak çok tatlı görünse de bugün böyle bir şeye başlamadan önce bir deneme yapmalısınız.

11 Nisan 2017 tarihlerinde gerçekleşecek olan Terazi Dolunayı, karşılaşması amaçlarınızı zarara uğratacak romantik bir ilişkiyi körükleyebilir. Başkalarına göstereceğiniz nezaket veya zevk peşinde koşmanız halinde bunun maliyetini 7 Nisan'da ödeyeceksiniz.


12 Nisan'da başkalarından nezaket ve anlayış görmeniz zor olacaktır. Ancak bunun nedeni en samimi ve basit sözleri bile yanlış anlamanız olabilir. Alınganlık sizi sinirli yapabilir. Özellikle Mars'ın burcunuza girmesiyle

13 Nisan tarihinde ilerleyebilmek için iletişimdeki yanlış anlaşılmaları düzeltmeniz gerekecek. Karmaşık tartışmalarda cesur olmalısınız.

19 Nisan'da Güneş'in Terazi Dönencesi'ndeki 7. Büyük Fikirler Evinize girişi, gelecek planlarınız için sağlam temel oluşturacaktır. İş yaşamınızda veya kişisel gelişiminizde ilerleyebilmeniz için gerekli olan eğitim veya seyahat olanakları bugün ortaya çıkabilir.

Yine de 20 Nisan'da İş hayatınızda akılcı davrandığınız takdirde krizleri fırsata çevirebilir maddi olarak istikrarlı bir sürecin startını verebilirsiniz. Özel yaşamınızda ise ilişkisinde sorunlar yaşayan Başak’lar da başkalarının ilişkiniz üzerinde söz sahibi olmalarına izin vermeden eşinizle ilişkinize farklı bir boyut kazandırıp beraberliğinizi her iki taraf içinde çok daha iyi bir hale getirecek siz yeter ki isteyin ve beraberliğinize sahip çıkın!. Bitmesi gereken sorunlu ilişkiler çıkıp gidecek hayatınızdan.

22 Nisan'da sizleri gerçeklerle yüzleştirecek ve hayatınıza yeni bir yön verecek kararlar almanızı da beraberinde getirecek.

26 Nisan 2017 tarihinde Boğa Yeni Ay'ı,düşüncelerinize ilham kaynağı olacak ve sizi tekrar canlandıracaktır.

İleride ortak olabileceğiniz bir kişiyle kendi pozisyonunuz değerlendirmek için tartışmanız size yarar sağlayabilir. Kendi iç kargaşalarınıza engel olarak gerçekleri aramanız, yapacağınız tüm mücadeleye değebilir. Bazen çağdışı kalmış fikirleri yıkmanız sizin çok daha yeni fikirleri oluşturmanıza yol açabilir.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder