29 Ekim 2016 Cumartesi

Başak Burcu Mayis 2017 Yorumu

Başak Burcu Mayıs 2017 Aşk, Evlilik, Kariyer ve Sağlık Yorumları

Sevgili Başaklar, Mayıs ayında profesyonel önceliklerinizi belirlemek ilk işiniz olmalı. Bu ay uzun vadeli hedeflerinizi yakın takibe almanız sizi istediğiniz hedeflere daha kolay ulaştıracaktır.Anlayışınız olaylara yaklaşımınızda ki adil tutumunuz sizlere iş ve özel yaşamınızda avantaj sağlayacak.

3 Mayıs 2017 tarihinde Merkür ileri hareketine başlıyor. İletişim evinizi aydınlatması, sizi derin konuşmalara sevk edebilir. Bugün olumsuz düşünce ve mesajlar sizi rahatsız etseler bile korkularınıza yapıcı müdahalelerde bulunmalısınız.

10 Mayıs 2017 tarihinde gerçekleşecek olan Akrep burcu Dolunayı geçmişte detaylar üzerindeki anlaşmazlıkları vurgulamak yerine uzun vadeli ortak çıkarları öne çıkartmak, dostlarınız ve iş arkadaşlarınızla aranızı mükemmel hale getirecektir.

Bu ay, özel yaşamınızda ki konuların ön plana çıkacağını işaret etmekte. Eş ya da sevgilinizle uyum ve anlayış çok yüksektir adeta bir elmanın yarısı gibi birbirinizi tamamlarsınız. Ortak kararlar alabilir başarı ile uygulayabilirsiniz. İlişkinizin güçlendiği özel bir gündesiniz. Duygularınızı özgür bırakın

14 Mayıs'ta aşk hayatınızda sıkıntılı süreçlerden geçiyorsanız; Bugün ilişkinizi yeniden canlandırmak için biçilmiş kaftandır.


Mayıs'ın 20'sinde yakın çevrenizden gelecek destek sizleri yaşamın her alanında güçlü kılacak bugün. İş hayatınızda önemli bir anlaşmanın altına imza atabilir maddi anlamda mükafatlandırılabilirsiniz.

25 Mayıs tarihinde İkizler burcunda gerçekleşcek olan Yeniay, desteği ile yeni planlar yapmanıza ve manevi gelişiminize yardımcı olacaktır.

28 Mayıs tarihinde her konuda fazla aceleci ve atılgan davranmak veya dik başlı ve bildiğini okuyan davranmak çeşitli kazalara neden olabilir. Bilgili ve özenli olmazsanız mekanik aletler de çok tehlikeli olabilir. Bugünün önemli davranışı acele etmekten kaçınmak ve dikkatli olmaktır.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder