19 Ekim 2016 Çarşamba

Balik Burcu Nisan 2017 Yorumu

Balık Burcu

Balık Burcu'nu Nisan 2017'de Neler Bekliyor?

Bu ay yapacağınız görüşmeler sayesinde huzurlu ve başarılı bir yaşam için gerekli tüm bilgileri edineceksiniz.

5 Nisan'da hayal gücünüzü arttıracak ancak insanlar ve para konularındaki kararlarınızı olumsuz etkileyecek. İnsanın finansal ve duygusal sınırlarını genişletmek istemesi normal olmasına rağmen sizi sevmeyecek biriyle ilişkiye girmek veya kazançtan çok maliyet yükleyen faaliyetlerden kaçınmalısınız.

6 Nisan işinizle ilgili konularda ise açık yürekli davranmanın getirilerini alacağınız olumlu enerjilerle karşı karşıyasınız.

9 Nisan'da Merkür gerilemesi, iletişime önem verin hiç beklemediğiniz kişilerden gelecek destek sizleri iş hayatınızda güçlü bir konuma taşıyacak.

11 Nisan 2017 tarihlerinde gerçekleşecek olan Terazi Dolunayı ile yeni zevkler keşfedeceksiniz. Özel yaşamınızda ise bugün yaşanacak gelişmeler hayatınıza bambaşka bir yön verebilir.

15-16 Nisan'da nihninizdeki birçok problemin aslında sizin yanlış anlamanızdan kaynaklandığını fark ederek rahatlayacak ve ailenizle olan ilişkilerinizi daha sıcak bir hale getirebileceksiniz. Özel yaşamınızda ise özgürlük, isteğiniz yeni arayışlar içine girmenize sebep olabilir. İlişkinizde sorunlar sürekli tekrar ediyorsa karar sizin.

19 Nisan'da Merkür sizi başa çıkamayacağınız miktarda veri ile karşı karşıya getirebilir. Bugün çok konuşmak, konuşmalarda abartıya kaçmak veya başkalarının saçma hikâyelerine inanmak size zarar verebilir. Geliriniz arttırmak için para kazanma yöntemlerinizi arttırmanız normal olsa da araştırma yapmadan girişilecek yatırımlardan zararlı çıkabilirsiniz.

26 Nisan 2017 tarihinde Boğa Yeni Ay'ı, çok yaratıcı, hassas ve zeki davranacaksınız. Büyük paralar kazanmak için 27-28 Nisan tarihinde kariyer planınızda değişiklik yapmanız gerekebilir.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder