7 Ekim 2016 Cuma

Aslan Burcu Nisan 2017 Yorumu

Aslan Burcu

Aslan Burcu'nu Nisan 2017'de Neler Bekliyor?

Bu ay aile arkadaşlıklara ait her ne varsa hızlı düşünüp hızlı kararlar almalı size doğru gelen her şeyin peşinden gitmelisiniz. Özel yaşamınızda ilişkiniz kopma noktasına gelmiş Aslan’lar eşin sevgi dolu yaklaşımları ile ilişkinizi yeniden yapılandırabilir aşkın emek istediğini kabullenerek birlikte kararlar alabilirsiniz.

3 Nisan'da Özellikle işinizle ilgili konularda anlık kararlar almamalı ve başkalarının ne dediğinden çok sezgilerinize güvenerek hareket etmelisiniz. Özel yaşamınızda ise kendi yakınlarınızdan göreceğiniz destek sizleri şu anda olduğunuzdan çok daha güçlü bir duruma getirecek.

9 Nisan 2017 tarihinde Merkür geri hareketine başlıyor. Arzularınızın yönünü değiştirmenizi zorlaştırabilir ve gerçeklerle hayalleri birbirine karıştırmanıza neden olabilir. Bugün kararlarınız gerçeklerden çok hayaller ve hayalleri gerçekleştirme potansiyelinize vereceğiniz öneme kayabilir.


11 Nisan 2017 tarihlerinde gerçekleşecek olan Terazi Dolunay sizin içgüdülerinize olan güveninizi sarsabilir. Olumlu değişim ve heyecan verici gelişmeleri beraberinde getirecek. Yeni keşifler ilişkiler parlak bir gelecek için planlarınızı başarı ile ortaya koyabileceğiniz enerjiler 4 gün boyunca sizlerle birlikte olacak. Ancak bugün başlatacağınız basit bir konuşma sizde ve sevdiğinizde bazı duyguları aşırı şekilde canlandırabilecektir.

15 Nisan'da duygularınız sizi yanlış yönlendirebilir ve iş ile aşkı karıştırarak sağlıklı kararlar alamayabilirsiniz. Bu durum finansal olarak kayıplar yaşamanıza neden olabilir. Özel yaşamınızda ise yakınlarınızın baskısı istemediğiniz şeyler söylemenize neden olabilir dikkatli davranın.

26 Nisan 2017 tarihinde Boğa Yeni Ay'ı, sesinizin herkes tarafından duyulmasına olanak sağlayacak. Bugün içgüdüsel gücünüz ve enerjiniz artacak, çevrenizdeki kişiler sizinle uzlaşma yolunu seçecekler.

29 Nisan'da bugün iş ve aile yaşantınızda yaşanan sorunların sizin özverili davranışlarınızla yoluna gireceğine işaret etmekte. Hatalı davranışların farkına varmak bir erdemdir. Sizde göstermiş olduğunuz erdemli davranışınızın mükâfatını sevgi saygı ve destekle fazlasıyla alacaksınız.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder