26 Ekim 2016 Çarşamba

Aslan Burcu Mayis 2017 Yorumu

Aslan Burcu Mayıs 2017 Aşk, Evlilik, Kariyer ve Sağlık Yorumları

Mayıs ayında kendinizi geliştirmenizi sağlayacak pek çok fırsat ile karşılaşacaksınız. Ancak fırsatlardan herhangi birini seçmeden ne istediğinize karar vermelisiniz.

3 Mayıs 2017 tarihinde Merkür ileri hareketine başlıyor, size herkesin kalbini kazanabileceğiniz bir gün yaşatacak. Ancak 4 Mayıs'ta kendi sınırlarınızı aşarak başkalarına rahatsızlık verme durumu ortaya çıkabilir. Girişken olmak sosyal yaşamda iyi olmakla beraber, çok ileri gitmemeli ve başkalarına saygı göstermelisiniz.

10 Mayıs 2017 tarihinde gerçekleşecek olan Akrep burcu Dolunayı, kariyerinizde yeni arayışlara girmenize neden olabilir. Gerçekleri göz ardı etmeniz halinde

5 Mayıs'ta Finansal konularda yaşanacak olumlu gelişmelerle rahatlayacak ve düşüncelerinizi hayata geçirebilecek imkanlarla karşılaşabileceksiniz. Uzun zamandır satmaya çalıştığınız bir mülkü elinizden çıkarabilir karlı yatırımlara adım atabilirsiniz.


13 Mayıs'taki Güneş-Jüpiter ve 16 Mayıs'taki Merkür, Venüs ve Plüton karşılaşmaları sizin sözlerinizi tutmanıza olanak sağlayacak ve önemli fikri hayata geçirmenize yol açacaktır.

15 Mayıs'ta sorumluluklarınızın bilincindesiniz, Yapabileceklerinizin farkındasınız buda sizleri güçlü kılacak. İş hayatınızda oldukça radikal değişimler söz konusu olabilir. .

16 Mayıs'ta her şeyi ayrıntılara önem vererek değerlendirmeli ve isteklerinizi gerçekleştirebilmek hedeflerinize ulaşabilmek için cesur adımlar atmakta tereddüt etmemelisiniz. 20 Mayıs'ta Güneş ve Ayın Boğa Dönencesi'nden çıkarak İkizler Dönencesi'ne girmesiyle sanki her şeye yeniden başlıyor gibi hissedeceksiniz.

21 - 22 - 23 Mayıs tarihlerinde iş ve eğitim hayatında şans sizden yana. Yüzünüzü gülderecek gelişmeler kendinize olan güveninizi yükseltirken yaşam şartlarınızı iyileştirebilmenin şükrünü yaşayacaksınız.

25 Mayıs tarihinde İkizler burcunda gerçekleşcek olan Yeniayı, sizi çok parlak bir kişi haline getirecek. Çünkü bugün tüm iletişim kanallarınızı çok iyi kullanabilecek durumda olacaksınız.

27-28 Mayıs sürecinde başlamayı düşündüğünüz işleri bir an evvel hayata geçirmelisiniz. Oyalanma erteleme lüksünüzün olmadığının bilinci ile hareket edin. Özel yaşamınızda ise; Kaybetme korkusunun ruhunuzda gezinerek sizi engellemesine gerçeklerden uzaklaştırmasına izin vermemelisiniz.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder