12 Ekim 2016 Çarşamba

Akrep Burcu Nisan 2017 Yorumu

Akrep Burcu

Akrep Burcu'nu Nisan 2017'de Neler Bekliyor?

Nisan ayında kendinizi yenilenmiş gibi hissedeceksiniz. Bu ay pragmatik kişiler sizi romantik açıdan tatmin etmeseler de maddi ve ruhsal açılardan size güvenlik sağlayacaklar.

4 Nisan'da 5. Yaratıcılık Evinizde bulunan Neptün ile 6. Evinizde bulunan Jüpiter pek çok parlak fikrin iyi sonuçlar vermesini sağlayacak. Bu gelişmeler gündelik yaşantınızı heyecanlı hale getirecek. İnsanı gündelik işlerden bezdiren monotonluktur. Monotonluğu kıracak fikirler her zaman size canlılık katacaklar. Pek çok kapasiteli insan yaşamlarının monotonluğundan dolayı atıl yaşar ve ölür. İnsan gerek kendisi gerekse özel yaşantısının iyiliği için yaratıcı ve biraz maceracı olmalıdır.

9 Nisan 2017 tarihinde Merkür geri hareketine başlıyor.Hırs ve öfkenizi şiddet yerine fiziksel faaliyetlere yönlendirmelisiniz.

10 Nisan'da iş hayatınızda maddi anlamda şansınız yükselirken ev araba iş yeri gibi yatırımlarda bulunabileceğiniz bir gündesiniz..


11 Nisan 2017 tarihlerinde gerçekleşecek olan Terazi Dolunay, ilişkilerinizde problem yaratabilir ve birliktelikler sizi tatmin etmez olabilir. Beklenti ve değerlerinizi iyi ayarlamanız halinde ilişkilerinizi derinleştirebilir veya daha fazla kaynak edinebilirsiniz. 15 Nisan'da Satürn'ün Güneş'e karşı alacağı pozisyon otoritenizi sarsabilir. Bugün dengenizi sağlamak için meditasyon yapabilir, sanat veya doğayla ilgilenebilirsiniz.

20 Nisan'da özel yaşamınızda ise evli Akrep’ler düzeltmediğiniz konular üzerinde tartışma içine girmeden suskunluğunuzu koruyarak kararlar almalı ve uygun zamanı bekleyerek hareket etmelisiniz. Bekar Akrep’ler sürpriz ilişkiler söz konusu olabilir.
 
26 Nisan 2017 tarihinde Boğa Yeni Ay'ı, tuhaf fikirlerin olağanüstü güzel sonuçlarına tanık olacaksınız.

30 Nisan'da iş yerinizde üretkenliğinizi arttırmak için geliştirdiğiniz yeni yöntemler sizi gereksiz işlerden uzaklaşmaya zorlayacak. Çözüm ararken yapıcı eleştirilerden elinizden geldiğince yararlanmalısınız. Yapıcı eleştiriler her zaman taşıdıkları niyet açısından iyidir ve bunları kullanmayan kişiler genelde kaybederler. Bunu bugün aklınızda tutmanız yararınıza olacak.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder