22 Eylül 2016 Perşembe

Yay Burcu Mart 2017 Aylik Yorumu

Yay Burcu

Yay Burcu Mart 2017 Aşk, Evlilik, Kariyer ve Sağlık Yorumları

Bu ay başladığınız işlerde kısa vadeli sonuçlar beklemeniz halinde yaşamınızda stresin etkisini arttırabilirsiniz. Sakın sabırlı ve planlı olmanın yaşamınızdaki önemini unutmayın!

2 Mart'ta aşk ve eğlence yaşamınızda yeniliklere açık hale geleceksiniz. Yine de düşüncelerinizi hareketlere dökerken Mars'ın göstereceği davranışlar nedeniyle zorluklar yaşayabilirsiniz.

12 Mart 2017 tarihinde Başak burcunda gerçekleşecek olan Dolunay başlayacağınız işlerin sonuçlarını Nisan başında almanıza neden olacak.

14 Mart'ta yaşamın her alanında başarılı olmanız kesin olacaktır. Bu başarının kaynağı amaçlarınızı çok iyi bilmeniz, fırsatları iyi değerlendirmeniz ve kararlı davranışlarınız olacak..


28 Mart'ta Koç burcunda oluşan Yeni Ay sizde yaratacağı büyük fikirler ve hayallere karşı sağlıklı bir dünyaya bakış açısı sağlamak durumunda kalacaksınız.

Bu ay, para, zaman veya enerji kıtlığı çekebilirsiniz. Bu sizi üzse bile bunu yaşamınızda öncelikler listesi yapmanızı ve kaynaklarınızı etkin kullanmanızı sağlayacak bir ders olarak kabul edin. Sınırlı kaynaklara sahip olan evrenimizde her şeyi aynı anda yapmaya kimsenin gücü yetmez. Yaşamınızdaki başarılı saydığınız insanları incelediğinizde bu kişilerin planlı çalıştıklarını, sabırlı olduklarını ve önceliklerini iyi bildiklerini fark edersiniz. Sizin de onların bulunduğu noktaya erişmeniz, bazen engellerle karşılaşmanız bazen de hayal kırıklığı yaşamanız sayesinde olacaktır.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder