19 Eylül 2016 Pazartesi

Terazi Burcu Mart 2017 Aylik Yorumu

Terazi Burcu

Terazi Burcu Mart 2017 Aşk, Evlilik, Kariyer ve Sağlık Yorumları

Sevgili Teraziler,Mart ayı size çok güzel fırsatlar sunacaktır ancak bu fırsatları iyi değerlendirmek sizin elinizde.. Kararlı davranışların gerektiği bu ayda yapacağınız şeylerin sonuçlarını 2017 yılın ilk yarısında almayabaşlaycaksınız..

Bu ay Mars'ın konumu kariyer hayatınızda başarıyı yakalayabileceksiniz. Bu ay çabalarınızın sizi yeterince hızlı ilerletmediklerine üzülmeyin, samimi çabalarınızın ödülünü sonunda göreceksiniz. Özellikle 7 - 8 Mart 2017 tarihinde ilişkilerinizde bazı zorluklar yaşayabilirsiniz. Sabırlı ve iyi niyetli olmaya çalışın..

10 Mart'ta yakın bir arkadaşınız veya sevdiğiniz bir kişi sizin çabalarınızı göz ardı ettiğinde üzülebilirsiniz. Başkalarını üzmemek veya çatışmaya girmekten korkarak geri çekilebilirsiniz.En doğrusu sakin ve sukunet içinde düşünmektedir.


15 Mart'ta Merkür'ün desteğiyle sizi çok sevindirecek haberler alabilirsiniz. Bebek sahibi olabilirsiniz yada evliliğin ilk adımlarını atmak için süprizler yapabilirsiniz veya karşılaşabilirisiniz. 2047 yılın mükemmel zamanları iyi değerlendirin..

17 - 18 Mart 2017 tarihlerinde Venüs, sizin imkânsız gibi gözüken bir hayalinizi gerçekleştirmenize olanak sağlayacak.. Eğer yeni bir iş kurmak veya iş değiştirmek istiyorsanız bu fırsatı değerlendirebilrisiniz. Bu bereketli aydan çok kazançlı çıkıcaksınız..

Özellikle para ve aşkı simgeleyen yönetici gezegeniniz Venüs size bu alanlarda başarı için geniş perspektif sağlayacaktır.

19 - 20 - 21 Mart 2017 en uğurlu gününüz olacak.Bugün yakalamayı tercih edeceğiniz her hedefinize kolaylıkla ulaşacaksınız.

28 Mart'ta Koç burcunda oluşan Yeni Ayi sizin önce korkularınızı yenmenizi işaret edecek. Bunu başarsanız bile harcadığınız çabalar karşısında kazançlarınız ve maliyetlerinizi iyi hesaplamalısınız. Bugünlerde ilişkilerinizde maceracı olmanız, sevdiğinizle ayrılığa yol açabilir. Kararlarınızı net alabilmeniz için stres, sıkıntı ve gerginliklerden uzak durun.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder