23 Eylül 2016 Cuma

Oğlak Burcu Mart 2017 Aylik Yorumu

Oğlak Burcu

Oğlak Burcu Mart 2017 Aşk, Evlilik, Kariyer ve Sağlık Yorumları

Mart ayının başlangıcında Oğlaklar işlerinde ve evlerinde yenilikler yapmaya hazır hissedecekler ancak harekete geçmeden önce yarım kalmış işlerini tamamlamaları gerekiyor. Oğlaklar için hırsları ile zevklerini dengelemeleri uzun vadede onları ödüllendirici bir yaklaşım olacaktır.

2 Mart'ta Mars'ın Satürn'e karşı alacağı yarım kare konumda konsantrasyonunuzu kaybetmemeniz gerekli. 3 Mart'ta Güneş ve Mars sizi harekete geçmeye zorlarlarken tutarlı ve sabırlı davranmalısınız ve karmaşadan kaçınmalısınız.

4 Mart'ta kariyer hayatınızda bazı arkadaşlarınız sizde değersizlik duygusu yaratabilir. Bu sebeple kendinizi ispatlamak zorunda hissedebilirsiniz.. Kendinizden emin olun ve olayları akışına bırakmayı deneyin..


12 Mart 2017 tarihinde Başak burcunda gerçekleşecek olan Dolunay size fiziksel tatmin ve maddi kazanç sağlayabilir. Mars'ında bu birlikteliğe katılmasıyla bu ay alacağınız finansal ve duygusal ödüllerinizin sayısı artacak. İş hayatınızda otoriter biriyle karşılaşabilir, ona ters düşebilir veya yardımlaşmadan hoşlanmayan kişilerle bir arada olabilirsiniz. Bu problemleri çözmek ilk başlarda çok vakit kaybına neden olsa da ileride oluşacak gecikme ve hayal kırıklıklarını önleyecektir.

19 Mart 2017 tarihinde topantılar, ortaklıklar açısından yoğun bir dönem.. Bazı plan ve projerinizi hayat geçirmek muhteşem bir zaman.. Mart ayının bu güzel zamanını iyi değerlendirin..

28 Mart'ta Koç burcunda oluşan Yeni Ay, size ay sonu için muhteşem bir enerji sağlıyor. Özellikle aşk ve evlilik hayatınızda kısa bir tatil sunacak. İkili ilişkilerinizde birbirinize olan bağınız artacak. Evli çiftler bebek düşünebilir..
 

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder