25 Eylül 2016 Pazar

Kova Burcu Mart 2017 Aylik Yorumu

Kova Burcu Mart 2017 Aşk, Evlilik, Kariyer ve Sağlık Yorumları

Sevgili Kovalar Mart ayı parasal konuların önemlerini devam ettirdikleri bir dönem olacaktır. Sizi finansal konulara eğilmeye yönlendirecek.. Bu ay çevrenizin size her yönden aktardığı bilgiler kafanızı karıştırabilir. Sakin olmalı, kendinize zaman ayırmalı ve sinirlerinizi yatıştırmalısınız.

2-3 Mart tarihlerinde çok hareketli ve heyecanlı olabilirsiniz. Uzun zamandır beklendiğiniz bir konu çözüme kavuşabilir ve bunun rahatlığını yaşayabilirsiniz.

7 Mart tarihinde ise huzur ve mutluluk hissedeceksiniz. Bugün stresten doğan sinirli tutumunuz yumuşayacak ve sevdiklerinizle zevkli dakikalar yaşayabileceksiniz.  Jüpiter'in 11 Mart tarihinde kendi yaşamınızda kontrolü ele almanızı gerektirecek. Bundan sonra yapacağınız iş, gelecek için sağlam temeller atmak ve planlarınızı gözden geçirmek olmalı.

12 Mart 2017 tarihinde Başak burcunda gerçekleşecek olan Dolunay ile birlikte finansal konularda güzel haberler alabilecek ve başarı şansınızı artıracaksınız. Başarıyı beklerken sabırsız olmayın ve günlerinizi strateji geliştirmekle geçirin. Bugünlerde kendinizi güçlendirin ve sabır denen büyük erdemden elinizden geldiğince yararlanın.


15 Mart tarihinde gezegenlerin konumları zamanınızı en iyi şekilde geçirmenize yol açacak. Bu gelişmeler yaşamda yön değiştireceğiniz anlamına gelmemektedir. Sadece yaşamınızda kısa seyahatler veya küçük değişikliklerle yeni deneyimler yaşamanızı amaçlamaktadır.Yeni bir ilişkiye başlayabilir iş hayatınızda uzun süren belirsizliklerden sonra dikkat çekecek maddi manevi rahatlayacağınız gelişmeler yaşayabilirsiniz. Bugün meditasyon yapın inançlarınızla bütünleşin ki ruhunuz güçlensin.

24 Mart'ta unutamayacağınız bir deneyim yaşamanıza yol açabilir.Ev hayatınızı ilgilendiren konular da ise gerginlikler yaşayabilirsiniz. Ani çıkışlar yapmamalı ve ilk sözü söyleyen taraf siz olmamalısınız.
28 Mart'ta Koç burcunda oluşan Yeni Ay döneminde elinizdeki kaynak ve yetenekleri belirleyerek ve gelecek için program yaparak geçirin. 29 Mart tarihindeki gergin Güneş- Mars dik açısı size karşı çalışan bir kişi veya hatalı davranışlarınızın planlarınıza karşı direnç göstermelerine neden olabilir.

31 Mart'ta isteklerinizi zorla empoze etmek yerine çıkacak fırsatları başarıya ulaştırabileceğiniz anı beklemelisiniz. Bazen çok çabalamak yerine doğru zamanı beklemek çok daha yararlıdır. Futbol da bile pek çok gol büyük tekniklerin kullanılması ile değil ortaya çıkan uygun pozisyonların değerlendirilmesiyle atılmaktadır.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder