18 Eylül 2016 Pazar

Başak Burcu Mart 2017 Aylik Yorumu

Başak Burcu

Başak Burcu Mart 2017 Aşk, Evlilik, Kariyer ve Sağlık Yorumları

Mart ayında güzel planlar daha hesaplı davranmanızı gerektirecektir. Bazen büyük krizler soğukkanlılık sayesinde büyük fırsatlara dönüşebilir. Bu ay ısrarcı dostlar veya ortaklar daha hızlı hareket etmenize neden olacaklar. Özellikle 2 Mart 2017 tarihinde alışık olmadığınız şekilde düşünmeden hareket etmek zorunda kalabilirsiniz.

3 Mart 2017 taeihinde aile arasında yaşanacak zıtlık sizde ret edilmişlik duygusuna neden olabilir. Ancak bu duygu size ihtiyaçlarınızı hatırlamakta ve başkalarıyla olan ilişkilerinizi değerlendirmekte yardımcı olacak. Kendi iyiliğiniz için içten ve dürüst özeleştiride bulunmalısınız.

12 Mart 2017 tarihinde Başak burcunda gerçekleşecek olan Dolunay, para ve aşkın değerini anlayacaksınız. Bugün ayrıca yapacağınız entelektüel konuşmalarla düşüncelerinizde bir dönüm noktası yaşayabilirsiniz.

 
15 Mart'ta ise kariyer hayatınızda yaratıcı bir projenin gerçekleşmesi için gerekli olan dengeli eğlence ve eylem ortamına sahip olacaksınız.

Bu ay sabırsızlığınız ve stres dolu enerjiniz, aklınıza gelen ilk şeyi söylemenize neden olabilir. Bununla beraber olaylara bakış açınızdaki büyük değişiklik, ortaklıklarınızı yeni bir rotaya olumlu şekilde sokabilir. Bugün yanlış anlaşılmanıza sadece aklınızdaki tuhaf düşünceleri sözlere dökmekte çekeceğiniz zorluk neden olabilir. Derin nefes alarak kendinizi iyi ifade etmeye çalışmalısınız.

28 Mart'ta Koç burcunda oluşan Yeni Ay,  içinde bulunduğunuz ortaklıklarda eski kuralları uygulamak yerine yeni kurallar koymanıza neden olacak. Bugün bir kişi sinirinize dokunabilir veya siz kendinizi belirsizlik içinde hissedebilirsiniz. Bunu çözmek için yaratıcı olmalı, ilişkilerinizi canlandırmalı veya yeni ilişkilere başlamalısınız.

27 - 28 -29 Mart 2017 tarihinde insanlar sizin çok kontrolcü olmanızdan şikâyet edebilirler veya ilişkilerinizde güven problemleri çıkabilir. Bunları aşmanın yolu hassas davranmak ve diplomatik yaklaşımdan geçmektedir.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder