26 Eylül 2016 Pazartesi

Balik Burcu Mart 2017 Aylik Yorumu

Balık Burcu

Balık Burcu Mart 2017 Aşk, Evlilik, Kariyer ve Sağlık Yorumları

Bu ay en iyi ve parlak fikirlere sahip olsanız bile aceleci davranıp, sağduyunuzu dinlememeniz halinde onları kullanamayacağınızı fark edeceksiniz.

3 Mart'ta özel hayatınızda da durum farklı değil evliyseniz ve sıkıntılarınız varsa çözüme kavuşturacak ve aşkın keyfini çıkaracak eşinizle birbirinize destek olarak hem duygusal hayatınızda hem de iş hayatınızda birlikte başarıya yürüyeceksiniz. Bugün çok iyi zaman geçirebileceğiniz gibi kavga içinde de olabilirsiniz. Bu nedenle nazik, anlayışlı olun ve başkalarına güvenmesini öğrenin.

4 Mart tarihinde yeni insanlarla tanışabilir yeni tekliflerle yaptığınız işi çok daha fazla kitleye tanıtabilecek imkanlarla karşılaşabilirsiniz.

12 Mart 2017 tarihinde Başak burcunda gerçekleşecek olan Dolunaysize kaotik bir durumu düzenli hale getirme şansı verecek. Bugün engelleri kaldırarak ve önceliklerinizi düzenleyerek iş ve özel yaşamınızda başarılı bir lider olmanın yollarını bulacaksınız.


13 Mart'ta arzularınız, inançlarınızı açık olarak ifade etmenize ve pervasızca yaşamanıza neden olabilir. Özel yaşamınızda eş yada sevgilinizden dolayı maddi problemlerle karşılaşabilir ve tüm sorumluluğun ağırlığını omuzlarınızda taşıyor olmanın yorgunluğu ile isyankar bir tutum sergileyebilirsiniz. Belki de doğrusu bu olacaktır ikiniz için emek fedakarlık hiç bir zaman tek taraflı olmaz…

23 Mart'ta  tüm pozitif enerjinizi bu konularda cesur bir şekilde kullanmalısınız. Finansal anlamda uzun zaman once yaptığınız işler size hızlı bir şekilde kazançlar sağlamaya başlıyor.

28 Mart'ta Koç burcunda oluşan Yeni Ay, özel yaşantınızda sürprizler yaratarak sizi yeni deneyimlere itebilir. Yaşamınızda veya davranışlarınızda bilinçli yapacağınız değişiklikler bugün çevrenizdekileri çok şaşırtabilirler. Genelde kurallara uyan yapınız bugün yaratıcı, yenilikçi ve bağımsız bir karaktere dönüşecektir.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder