21 Eylül 2016 Çarşamba

Akrep Burcu Mart 2017 Aylik Yorumu

Akrep Burcu

Akrep Burcu Mart 2017 Aşk, Evlilik, Kariyer ve Sağlık Yorumları

Sevgili Akrepler, Mart ayında ev ve iş yaşamlarınızı birbirinden ayrı tutmanız gerekecek.. Yoğun iş temponuzu ve özel hayatınız arasında dengeyi kaçırabilirsiniz. Bu sebeple daha planlı olacağınız bir aya giriyorsunuz..

2 Mart tarihinde yönetici gezegeniniz Mars, yaşamınızda gecikmelere neden olabilir veya sabrınızı zorlayabilir.Ayrıca ikilisiyle karşıt hale gelecek bu sebeple bazı durumlarda empati kurmak size avantaj sağlayayacak!

12 Mart 2017 tarihinde Başak burcunda gerçekleşecek olan Dolunay çevrenizin siz önem vermediğini düşündüğünüzde özgüveninizi arttırıcı çalışmalar yapmalısınız. Olumlu destekleyebilecek kişileri size yönlendirecek ve onlardan büyük saygı göreceksiniz. Karşı konulmaz ikna kabiliyetiniz sayesinde insanları sağduyulu ve basit konuşmalarla istediğiniz yere yönlendirebileceksiniz.

21 Mart 2017 tarihinde yaratacakları dik açı düşünüldüğünde, sağlığınıza diyet ve egzersiz yaparak odaklanmanız iyi olacaktır. Bugün sizin sağlıklı yaşam tarzınızı anlamayan aile bireyleriniz ve dostlarınız şaşırabilirler.


28 Mart'ta Koç burcunda oluşan Yeni Ay'ın konumu beyin ve sinir sisteminizi uyararak işlerinizde yeni yöntemler geliştirmenize neden olabilir. Günlük işler sıkıcı olsa da gelecekle ilgili planlarınızı yapmak için zaten daha fazla zamana ihtiyacınız var. Dolayısıyla gündelik işlerin gelecek planlarınızı aksattıklarını düşünmeyin.

İş hayatınızda ısrarcı yaklaşımınız ters tepebilir. Gereksiz mücadeleyi bırakarak rahatlamaya çalışmalı, esnek davranarak, arkadaşlarını kırmaktan çekinmelisiniz.Bazı kaynaklarınızın kısıtlanmasına ve çevrenizde otoriter kişilerin ortaya çıkmasına neden olabilir.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder