3 Ağustos 2016 Çarşamba

Yengeç Burcu Mart 2017 Aylik Yorumu

Yengeç Burcu

Yengeç Burcu Mart 2017 Aşk, Evlilik, Kariyer ve Sağlık Yorumları

Bu ay kariyeriniz veya bir sosyal faaliyetle dünyada iz bırakmak en büyük amacınız olacaktır. İşyerinizde tepede kalmak zor olup çaba istese de yeni ve daha heyecanlı projeler size yaşam kaynağı sağlıyor. Bu ay 10. Kariyer Evinizi ziyaret edecek olan pek çok gezegen daha ileri gitmeniz için size pek çok yeni fikir ve fırsat sağlayacak. Eğer aniden kariyerinizi değiştirme arzusu hissederseniz oturup iyice düşünmenizde büyük yarar olacak.

2 Mart'ta ev yaşantınızdaki problemler sizden daha fazla ev odaklı bir yaşam talep edeceklerdir. Ancak problemleri iyi analiz edip çözümlere zaman ayırırsanız bir hafta içinde tüm sorunlarınızdan kurtulabilirsiniz.

12 Mart 2017 tarihinde Başak burcunda gerçekleşecek olan Dolunay yaşamınızda anlaşmazlığa kadar varabilecek tartışmalara yol açabilir. İnançlarınız bulunduğunuz durumla uyumlu olmayabilir ve siz prensiplerinizde uzlaşmaya götürecek pratik kararlar almaya zorlanabilirsiniz.Kendinizi yalnız veya yanlış anlaşılmış hissediyorsanız, duygularınızı net olarak açıklamaya çalışın. Umutsuzluk ve kendinizi suçlu hissetmek sizi kurtaramaz.

14 Mart'ta ise Venüs, Jüpiter, Mars ve Plüton birlikteliği sıradan başlayan bir günü bir parti havasına sokabilir. Hırsınız engelleri kaldırıp başarı yolunu açarken, yaratıcı ortaklıklar sizde enerji ve heyecan yaratacak. İş arkadaşlarınızla geçireceğiniz zevkli saatler iş ve eğlence arasındaki sınırı bir yerde ortadan kaldırabilir. 18 Mart'ta beyniniz taarruzu emrederken içinde bulunduğunuz koşullar itidal gerektirecek. İş yaşamınızdaki amaç ve hedefleriniz ile sıra dışı bir hal alacak. Ancak Güneş ve Satürn bu olağandışı hedeflere ulaşmanızı engelleyebilir. Dünyanın yavaş kaldığı bir ortamda beyninizin çok hızlı oluşu sizde sinirlilik yaratabilir. Sakin olup önce yarım kalmış işlerinizi tamamlayın, daha sonra hayallerinizi takip edin.

28 Mart'ta Koç burcunda oluşan Yeni Ay, tüm sorumluluklarınızı bir kenara bırakıp kaçmak isteyebilir veya otoriteye karşı isyankâr olabilirsiniz. Ancak unutmayın ki güzel bir gelecek sabır ister. Gelecekle ilgili yaratıcı planlarınızı sorumluluk alarak yeşertmeli ve olağandışı fikirleri ulaşılabilir hedefler haline getirmelisiniz.

29 Mart'ta, kariyerinizde bulunduğunuz noktayı iyi değerlendirmelisiniz. Bakmanız gereken: Ödül vadeden bir kariyer rotasında olup olmadığınız veya böyle bir rotada bulunmayı isteyip istemediğinizdir. En iyi kariyer kararları samimi arzularınızı göz önüne aldığınızda ortaya çıkacaktır.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder