5 Ağustos 2016 Cuma

Aslan Burcu Mart 2017 Aylik Yorumu

Aslan Burcu

Aslan Burcu Mart 2017 Aşk, Evlilik, Kariyer ve Sağlık Yorumları

Mart ayı sabrınızın denendiği ay olacaktır. Heyecan ve macera arayışınız artmış olsa da yeni deneyimler için sabırlı olmasını bilmelisiniz. Bu ay amaçlarınıza ulaşma rotanızda büyük mesafe alacaksınız ancak hala net sonuçlar almak için erken. Biraz sabırlı olun!

Mart'ta Merkür'ün Uranüs ile karşılaşması sizin bir kenara çekilerek dinlenmeye vakit ayırmanızı imkânsızlaştıracak. Sözlerinizi eylemlere dökmekte zorlanacaksınız çünkü çok hızlı çalışan beyninizin temposuna yetişmeniz zor.

12 Mart 2017 tarihinde Başak burcunda gerçekleşecek olan Dolunay, Sosyal Hayat Evinizde Jüpiter ile Venüs karşılaşması iş yaşamınızda başarıya hatta yükselmeye taşıyabilecektir. Bu gezegen ikilisi daha sonra 2. Para Evinizde Plüton ve 6. İş Evinizde Mars ile karşılaşması, yaptığınız işi iyi anlamanızı sağlayacak ve başarıya taşıyarak sonunda büyük maddi gelir elde etmenize yol açacak.


Uranüs  sizin 7. Vizyon Evinizin faaliyete geçmesini sağlayacaktır. Vizyon Evinizdeki hareketlenme aklınızı gündelik problemlerden alarak gelecek planlarınıza odaklanmanızı sağlayabilir. 23 Mart'ta Merkür'ün Balık Dönencesi'ne geri çekilmesi, bakış açınızı yumuşatacak ve içinde bulunduğunuz olumsuzlukları atlatmanıza yardımcı olacak.

28 Mart'ta Koç burcunda oluşan Yeni Ay, enerjinizi yeniden yapılandıracak ve sizi sarsarak gereksiz varsayımlarınızdan kurtulmanıza yardımcı olacaktır. Kaynaklarınız yetersiz olsa bile var olan kaynaklarınızı en iyi şekilde değerlendirmenize olanak sağlayacaktır. Bugün planlarınıza devam edebilmek için otoritenize karşı gelen birinin üstesinden gelmeniz gerekiyor.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder