11 Temmuz 2016 Pazartesi

Yengeç Burcu Şubat 2017 Yorumu

Yengeç Burcu

Yengeç Burcu Şubat 2017 Aylık Burç Yorumu

Bu ay kişisel ve maddi sorunlarınıza çözüm için üst boyutta bulunan inanç dünyanızda yanıt aramalısınız. İlişkilerinizde zıt pozisyon sizi istemeden de olsa, sevdiğiniz birini sözlerinizle kırmaya sürükleyebilir. Ancak sert sözler sarf etmediğiniz sürece bulunduğunuz ruh hali sizin sevdiğinizle seksi zaman geçirmenize de olanak sağlayabilir. Bugün eğitim alanında tanışacağınız biri sizi önemli bir sosyal toplantıya veya güzel bir öğrenim deneyimine sürükleyebilir.

5 Şubat'ta çok enerjik ve pek çok yaratıcı fikirlerle dolu hissedeceksiniz. sizin ani karar değiştirmenize ve sürpriz fikirlere kapılmanıza neden olabilir. Dolayısıyla itidalli davranmalısınız. Daha sonra üzüleceğiniz bir söz söylemeden veya pişman olacağınız bir sonuca mahal vermeden bulunduğunuz durumu iyi düşünmelisiniz.

11 Şubat 2017 tarihinde gerçekleşecek Ay Tutulması, Kariyer Evinize girecek olan Venüs başkalarıyla paylaşmadan önce stratejilerinizi gözden geçirmenizi sağlayacak. 9 Şubat'ta modası geçmiş kurallar veya sert prensipler sizi isyana sürükleyebilirler. İşyerinizde fikir jimnastiği yapmak ve yaratıcı fikirleri ortaya çıkartmak kariyerinizi aydınlatabilir. Ancak hiçbir fikre balıklama atlamayın çünkü bazen düşünceler gerçeklerin çok önünde olabilir.


14 Şubat gecesi romantik düşüncelere dalabilir, Sevgililer Günü'nün tadını çıkarabilirsiniz. Bugün Merkür ve Venüs'ün yaşamınızda yarattıkları pastel renkler sizi gerçeklerden uzaklaştırabilir. Sevdiğinizle güzel zaman geçirmek, tutamayacağınız sözler vermediğiniz sürece çok zevkli olabilir.

15 Şubat'ta sakin ve dikkatli olmanızı gerektirecek. Hayallere inanarak yapacağınız bir hata karşılığında ödeyeceğiniz bedel çok yüksek olabilir. Kuracağınız ortaklıklarda külfet ve nimet dengesini çok iyi ayarlayın.

26 Şubat 2017 tarihindeki Balık burcu Güneş Tutulması eski bir tartışmanın tekrar alevlendiğine şahit olabilirsiniz. Bugün başkalarıyla yapacağınız görüşmelerde aynı frekansta olduğunuzu kontrol etmelisiniz yoksa yanlış anlaşılmalar aranızdaki farkları katlanılamaz hale getirebilir.

27 Şubat'ta vizyonunuzu geniş tutmanız halinde her türlü problemin üstesinden gelmenizi sağlayacak. Geniş bakış açısı farklılıkları görmek, avantajınıza olan değişiklikleri yapmak konusunda size destek olacağı gibi yeni bir ideale taşıyabilir.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder