16 Temmuz 2016 Cumartesi

Yay Burcu Şubat 2017 Yorumu

Yay Burcu

Yay Burcu Şubat 2017 Aylık Burç Yorumu

Şubat ayı yaşamınızda çok hızlı bir dönem olacak ancak iş yaşamınızdaki başarılarınız evdeki problemleriniz nedeniyle biraz ertelenebilir. Yaşamınızın gelecekte iyi olmasını hayal etmek bunu gerçekleştirmek için yeterli değildir. Unutmayın ki plansız programsız yapılacak işler insana mutluluk getirmezler.

1 Şubat tarihinde yöntemlerinizi eleştiren bir iş arkadaşınıza öfke göstermeniz akıllıca olmaz. Siz kendinizi nazik bulsanız bile 10. Sosyal Yaşam Evinizde bulunan Mars sizin sözlerinizi tahrik edici ve sert hale getiriyor. Bu ay sizi ailenizden yeterli destek alamadığınız hissine itebilir. Bugün sürtüşmeyi arttırmak yerine duygularınızı üretkenliğe yansıtmaya çalışmalısınız.

Güneş'in Venüs'e karşı 7 Şubat tarihinde 3. İletişim Evinizde alacağı konum sizin açık ve net konuşmanıza neden olacaktır. Bugün ayrıca doğacak olan Aslan Dolunay'ı vereceğiniz mesajları güçlendirecektir.


11 Şubat 2017 tarihinde gerçekleşecek Ay Tutulması, yaratıcılığınızı coşturacak ve sizi yeni deneyimlere yöneltecek. Bugün enerjinizi iyi yönetmek istemenize rağmen çıkacak bazı stresli durumlar buna engel teşkil edebilir.  15 Şubat'ta kıskançlık veya korku duygularınızın esiri olabilirsiniz.

26 Şubat 2017 tarihindeki Güneş Tutulması  yardımınıza yetişmesiyle heyecan, enerji artışı ve pek çok parlak fikre kavuşacaksınız. Bugün dev gezegenin size sunduğu imkânları iyi değerlendirmelisiniz. 18 Şubat tarihinde sizin fikirlerinizin netleşmesine yol açacak ve pratik çözümler üretmenize olanak sağlayacaktır. Zor problemlerde en iyi çözümler pragmatik ve pratik yaklaşımlarla sağlanır.

Bazen insanlar enerjileri hiçbir zaman tükenmeyecek gibi hissedip atalete dalarlar. Hâlbuki enerji statik değildir ve yaşamınızdan akıp gider. Güneş'in 4. Temeller Evinizde yaratacağı etki sayesinde içgüdülerinizi dinlemeniz halinde, çevrenizde donmuş gibi görünen ilişkilerinizi canlandırabilir veya geleceğe yönelik olumlu atılımlar yapabilirsiniz.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder