17 Temmuz 2016 Pazar

Oğlak Burcu Şubat 2017 Yorumu

Oğlak Burcu

Oğlak Burcu Şubat 2017 Aylık Burç Yorumu

Şubat ayında geleneksel limitlerinizin ötesine geçmek esas amacınız olacak. Bu ayın başında iş yaşamınızda elinizde olanları iyi yönetmek yerine hırslı düşünerek daha fazla kazanacağınızı göreceksiniz. Şubat ayında duygularınızı takip etmenin gerçekler hakkında klasik kalıplara sadık kalmaktan daha fazla işinize yaradığını fark edeceksiniz.

1 Şubat'ta daha çok tarzınız hakkında tartışmalara gireceğinizi göstermektedir. Bu tartışmayı pratik veya yaratıcı kısımlarından ele almanız gerekse bile, çok fazla ciddi olmamalısınız. Esprinin olduğu gerginlikler korkuyu flörte çevirebilirler. 8 Şubat'ta romantik etkiler altında bir gün yaşamanıza neden olabilir. Ev yaşamınızdaki aşırı tutku veya sabırsızlıkları dizginlemelisiniz. Yoksa yaşamınızın diğer alanlarında da tatsızlıklar yaşayabilirsiniz.

11 Şubat 2017 tarihinde gerçekleşecek Ay Tutulması, değişiklik arzularınızı tetikleyecektir. Bugün durağan kalmak geçerli bir yöntem olmayacağından, iş veya aile yaşamınızda kişisel gelişiminizi öne çıkartmalısınız.


15 Şubat'ta Venüs ve Plüton'un yapacakları gergin dik açı, sizde kaybetme korkusu veya yetersizlik hissi yaratabilir. Bugün çevrenize güvensizlik, öfke hissedebilir veya sert yargılarda bulunabilirsiniz. 16 Şubat'ta 3. İletişim Evinizdeki Merkür ile 5. Kişisel İfade Evinizdeki Jüpiter karşılaşması sayesinde yaşamınızda denge duygusunu tekrar yakalayabilirsiniz. Dengesizlik istikrarsızlık demektir ve uzun vadede istikrarsızlık her ilişkiye zarar verir.

26 Şubat 2017 tarihindeki Güneş Tutulması ,finansal konularda içgüdülerinize güvenmeyi öğrenmelisiniz. Güneş'in bugün Satürn ile alacağı konum sayesinde yatırımlarınızın gerçek değerlerini içgüdülerinizle tespit eder olacaksınız. Sabırlı olmanız halinde başlattığınız her hareketin olumlu sonucunu alacaksınız. Sabır ve sükûnet Oğlakların değer vermek durumunda olduğu en önemli iki erdemdir.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder