18 Temmuz 2016 Pazartesi

Kova Burcu Şubat 2017 Yorumu

Kova Burcu

Kova Burcu Şubat 2017 Aylık Burç Yorumu

Şubat ayında Kovalar yaşadıkları deneyimlerin beklentilerini karşılamadığı gerçeği ile yüzleşebilir. Burada önemli olan beklentilerin bize sadece bir yön çizdikleri ve gerçeklerin pek çok faktörün birbiriyle etkileşimi sonunda ortaya çıktığını anlamaktır. Her beklentinin gerçekleşmesini ummak baştan mantık hatası taşıyan bir yaklaşımdır. Bu nedenle bu ay bu şekilde davranmamalısınız.

1 Şubat tarihinde Merkür'ün Mars-Venüs ikilisine aldığı konum para evlerinizi hareketlendirdiğinde gecikmiş bir finansal gelişmeyi yetkililere telefon veya mektupla bildirmeniz gerekebilir. Bu sorunun nedeni siz değilsiniz. Finansal gelişmeleri takip etmesi gereken birinin yapması gerekenleri zamanında yerine getirmemesi size bu gecikmeyi yaşatmaktadır. Mars'ın 8. paylaşılan Kaynaklar Evinize girdiği bugün, suçlu başkası bile olsa problemi çözmek size düşecek. Başkalarının hatalarını düzeltmek size haksız gözükse de kendi iyiliğinizi düşünerek bunları yapmalısınız.

11 Şubat 2017 tarihinde gerçekleşecek Ay Tutulması; sevdiğiniz birini mutlu etmek için çok uğraşacaksınız ve sözlerinize çok dikkat edeceksiniz. Ancak bu ruh halindeyken aşırı nezaketinizle sevdiğinizi rahatsız edebilmenize yol açar. Bugün 3. İletişim Evinizde Venüs-Uranüs ikilisinin yarattığı canlılık kalbinizin söylediklerine inanarak risk almanız halinde size romantik veya entelektüel bir heyecan yaşatabilir.


14 Şubat'ta finansal durumunuzda karşılaşacağınız kötü görünüm, endişeli olmanız veya durumu iyi kavramamanızdan kaynaklanabilir. 2. Para Evinizde Neptün'ün gerçekleri örtmesi sizi karamsarlığa sürüklüyor. Stresinizi atarak doğru kararlar alabilirsiniz.

15 Şubat'ta Jüpiter'in alacağı konum sizi yaptığınız hatalar yüzünden kendinizi suçlamanıza bir son verecek. Bugün yaşayacağınız yoğun duygular sizin köşeye sıkışmışlık hissine kapılmanıza neden olabilecek, dikkatli olun!

26 Şubat 2017 tarihindeki Güneş Tutulması zorluklardan kaçmamanız halinde sizi amaçlarınıza taşıyabilir. Ev yaşantınızda kayıp ettiklerinize veya istediklerinizi alamamanıza neden olan durumları sizi yeni planlar yapmaya zorlayabilir.

28 Şubat tarihinde egoist davranmadığınız takdirde büyük hayaller kurmanız, size gelecek için büyük yarar sağlayacaktır. Egoist hayaller insanı benmerkezci gelecek planlarına sürüklediklerinden başarı şansları düşük olduğu gibi gerçekleşmeleri halinde de mutluluk getirmezler.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder