24 Temmuz 2016 Pazar

Koç Burcu Mart 2017 Aylik Yorumu

Koç Burcu

Koç Burcu Mart 2017 Aşk, Evlilik, Kariyer ve Sağlık Yorumları

Her şeyde sabırsız davranarak gününüzü zehir ediyorsunuz. Sabır insan karakterini güçlendirir ve başarı şansınızı arttırır. Belki aybaşında bir kişi sizin yaşamınızı zorlaştırıyor olabilir ve yöneticilerinizle anlaşmazlık yaşayabilirsiniz..

5 Mart tarihinde aceleci Merkür'ün değişken Uranüs ile bir araya gelişiyle her şeyi çabuk sonuçlandırmak isteğiniz ağır basacaktır. Ancak bu sabırsız duygular  yatışmaya başlayacak, Bu ay direnç canınızı sıkabilir çünkü bu durum sizin beklediğiniz gelişmeleri yavaşlatıyor.Yaşamınızda istikrar ve düzeni ön plana çıkarmanıza yardımcı olabilirler.

12 Mart 2017 tarihinde Başak burcunda gerçekleşecek olan Dolunay sebebiyle kısa vadeli amaçlar peşine düşmekten kaçınmalısınız. İlk sevinç ve heyecan sonrası gerekli çabayı göstermeniz halinde büyük başarı getirecektir. Bu ay amaçlarınıza ulaşmak yerine büyük yaşam tablosundaki yerinizi bulmalısınız. Mart ayında gelecek için güçlenip cesaret toplamalısınız.


Dolunay 6. evinizi aydınlatırken yaşam kalitenizi yükseltmelisiniz. Bu güzel konumlanma tüm yıl boyunca üzerine başarılarınızı inşa edeceğiniz bir temel olacaktır. İkili ilişkilerde daha sonra pişmanlık duyacağınız şeyleri söylemenize neden olabilir.

28 Mart'ta Koç burcunda oluşan Yeni Ay ile yaşayacağı birliktelik bu süreçte tahmin edebileceğinizden fazla problemle karşılaşmanıza neden olabilir. 28 Mart tarihinde hedeflerinizi ortaklarınızın amaçlarıyla paralel hale getirmelisiniz.

Güneş'in ilkbahar ekinoksunda burcunuza geri dönmesi ve yeni bir başlangıç müjdeleyen burcunuz Yeni Ay'ına güvenerek çok aceleci davranmayın.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder