31 Temmuz 2016 Pazar

İkizler Burcu Mart 2017 Aylik Yorumu

İkizler Burcu

İkizler Burcu Mart 2017 Aşk, Evlilik, Kariyer ve Sağlık Yorumları

Bu ay beklediğiniz gelişmelerin sizde yarattığı heyecan sakin olmanızı güçleştirecek. Özellikle 2 Mart'ta Merkür'ün Koç burcundan yapacağı geçiş sabırsızlık seviyenizi iyice arttıracak. Böyle zamanlarda gerek zaman gerekse parasal konularda yaptığınız yatırımlardan kısa vadede getiri beklemeniz veya beklediğiniz getiriyi hızla alamadığınızda yaşayacağınız hayal kırıklıkları sizi uzun vadede hata yapmaya zorlayacaktır.

1 Mart'ta kendinizi çok önemsiz hissetmenize neden olacak olan Merkür-Satürn birlikteliği, 2 Mart'ta Merkür'ün Koç burcuna girmesiyle sizin isteklerinizde çok ısrarcı olacağınız bir ruh halinin ortaya çıkmasını sağlayacak. Heyecanınızın sizi daha ileriye taşımadığını fark ettiğinizde başarılı olmak için daha çok çalışmanız gerektiğini anlayacaksınız.

5 Mart tarihinde 10. Statü Evinizde bulunan Güneş'in Mars ile karşıt konuma girişi hak ettiğiniz sonuçlara ulaşmak için mücadele etmenizi gerektirebilir. Mücadele ederken size yardımı dokunacak insanları her zaman yanınızda bulundurmalı ve onları kendinizden uzaklaştırmamalısınız.


12 Mart 2017 tarihinde Başak burcunda gerçekleşecek olan Dolunay, çözülmesi imkânsız gibi görünen problemler için çok yaratıcı fikirlerin ortaya çıkmasına neden olacak. Bugün aklınıza o kadar çok fikir gelip geçecektir ki tüm düşüncelerinizi hatırlamakta zorlanacaksınız.

14 Mart tarihinde Venüs-Jüpiter birlikteliği 12. Kader Evinizde gerçekleşecek ve size aşk veya parasal konularda beklemediğiniz bir sürpriz yapacak. Bu dönemde kişisel özel yaşamınızda tatmin olmaya kariyerinizden daha fazla önem vereceksiniz.

26 Mart'ta Merkür'ün 10. Kariyer Evinize girmesiyle profesyonel yaşamınız epeyce karışacak. Ancak Jüpiter'in Satürn'ün bu etkileri bir yerde ortadan kaldırmaları iş yaşamınızda yaşamakta olduğunuz problemleri hızla sona erdirecek.

28 Mart'ta Koç burcunda oluşan Yeni Ay, kariyerinizde uygulamakta olduğunuz tüm stratejileri tekrar gözden geçirmelisiniz. Bu değerlendirmeyi yapmamanız halinde uzun vadeli tüm hedeflerinizi etkileyecek bir çatışmaya karışabilirsiniz. İkizler için kariyerleri önemlidir. Bu yıl davranışlarınızda tutarlı olmanız halinde başarının her türlüsünü iş yaşamınızda göreceksiniz. Maaş artışı, övgü, terfi gibi pozitif kariyer motiflerinin yanında çok farklı güzellikler de bu yıl iş yerinizde sizi bekliyor. Ancak kariyer ve iş yerinizdeki bu fırsatları düşüncesiz davranarak heba etmemelisiniz, kendinizi ve yeteneklerinizi iyi değerlendirmelisiniz.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder