27 Temmuz 2016 Çarşamba

Boğa Burcu Mart 2017 Aylik Yorumu

Boğa Burcu

Boğa Burcu Mart 2017 Aşk, Evlilik, Kariyer ve Sağlık Yorumları

Bu ay kalbiniz aşk içinde yüzerken aklınız zevk dünyasında seyahat edecek. Yalnız zevklerinizi tatmin ederken diğer gereksinim ve sorumluluklarınızı ihmal etmemelisiniz.  5 Mart tarihinde cinsel çekim yaşamınızda ön plana çıkacaklar. Venüs'ün dört haftalık ziyareti sırasında çevrenizden ilgi görecek ve fiziksel zevklerinizi tatmin etme şansı bulacaksınız.

2 Mart'ta Merkür'ün aniden Koç burcuna girişi zevklerinizi tatmin ederken kendinizi sorgulamanıza neden olacak. Bugün iletişim sorunlarıyla karşılaşabilirsiniz. Güneş ve Mars'ın birbirleri karşısında aldığı konum nedeniyle çok artacak ancak bugün duygularınızla hareket etmeniz halinde yaşamınızda kargaşa çıkabilir.

12 Mart 2017 tarihinde Başak burcunda gerçekleşecek olan Dolunay, elde edemeyeceğiniz şeyleri fark edeceksiniz. Ancak bu fark ediş istediklerinizi hiçbir zaman elde edemeyeceğiniz anlamına gelmiyor. Bu süreci sabrınızın denendiği bir dönem olarak kabul etmeli ve istediklerinizi elde etmek için çaba sarf etmelisiniz. Tabii ki arzularınızı gerçekleştirmek isterken karşılığında ödemeniz gereken bedelleri de hesap edin.


14 Mart'ta Venüs'ün Jüpiter ile gireceği 180 derecelik açı, yetenekleriniz ve çekiciliğinizi arttıracak. Bugün en zor görevlere bile özgüveniniz ve enerjiniz sayesinde talip olabilirsiniz. 14 Mart tarihinde her şeyi başarabilirsiniz.

28 Mart'ta Koç burcunda oluşan Yeni Ay sizi yeni bir başlangıca götürecek vizyona kavuşturacak. İnsan yaşamındaki değişim bir kıvılcım ile başlasa bile o kıvılcımın ortaya çıkması uzun süre alabilir. Bugün kendinizi insanlardan uzak hissedebilirsiniz ancak bu uzaklık ilişkilerinizi değerlendirmek için size verilmiş iyi bir şans olacaktır. Yaşamınızda değişimi günlük yaşantınızda yapacağınız küçük değişikliklerle başlatmalısınız. Eğer daha büyük değişiklikler için duyduğunuz arzu karşı koyulmaz hale geldiyse, bu değişikliği yapmak için gerekli sağlam temelleri atmalısınız.

30 Mart tarihinde Plüton ve Venüs arasındaki gerginlik sizi zor bir seçim yapmaya itebilir. Çatışmaya girmektense seçeneklerinizi açık tutmaya çalışsanız bile yaşamınızda ihtiyacınız olmayan şey veya kişilerden kurtulmalısınız.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder