13 Temmuz 2016 Çarşamba

Başak Burcu Şubat 2017 Yorumu

Başak Burcu

Başak Burcu Şubat 2017 Aylık Burç Yorumu

Bu ay kendinizde veya başkalarında bulunan basit hatalara odaklanacağınıza, kalbinizi yaşamın gerçeklerine açarak doğadaki mükemmelliği görmelisiniz. Bu ay iş yaşamınız veya ortaklıklarınızı yeniden değerlendirmek için durup sakin kafayla düşünmelisiniz.  Venüs'e karşı alacağı pozisyon size eğlenceli bir gün yaşatabilir. Yanınızda sıcak ve cana yakın kişiler varken iş ve eğlence birbirine kolaylıkla karışabilir. Yaratıcılığınız bugün dostlarınızın hayalleriyle artabilir ancak bu avantajınızı sert kurallarla engellememelisiniz.

6 Şubat'ta Güneş ve Merkür'ün Uranüs ile alacakları yarım kare konumu sizde çok tuhaf fikirler yaratabilir. İçinizdeki aceleci ve isyankâr ruh sizi daha sonra pişman olabileceğiniz şeyleri yapmaya veya söylemeye itebilir. 7 Şubat'ta Merkür-Güneş birlikteliği sizin egonuzu ve bilincinizi aynı paralele getirerek zekânızı ve karmaşık durumları kolay ifade etmenize olanak sağlayacak.


11 Şubat 2017 tarihinde gerçekleşecek Ay Tutulması, analitik perspektifinizi değişik şekil ve düşüncelerle yumuşatacak. Bugün yalancı biri veya hayalperest yaklaşımınız tarafından kandırılsanız bile iletişim yeteneğinizde ulaşacağınız seviye, kuvvetli manevi bağlar yaratmanıza yardımcı olacak. 17 Şubat'ta korku veya şüphelere fırsat vermediğiniz takdirde sevgi dolu olacaksınız ve size çevrenizden sevgi akacak.

14 Şubat'ta aklınızdan geçenler bugün kalbinizden de geçmeye başlayacaklar. Güveneceğiniz kişilere kalbinizi açarak içinizi dökmeniz uysallığı sizin en önemli gücünüz haline getirecek. Bugün ilişkileriniz kendinize olan güveninizin artmasıyla kuvvetlenecekler. Bazen ortak kazanılan bir getiri tek başına kazanılan bir zaferden daha zevkli olabilir.

26 Şubat 2017 tarihindeki Güneş Tutulması sizi kibirli davranmaya veya önyargılı davranmaya itebilir. Bugün gireceğiniz bir tartışmada sonuca ulaşmak için ısrarcı olmamalısınız. Çatışma sizi hiçbir yere götürmeyeceğinden ses tonunuz veya yaklaşımınızı değiştirmelisiniz. Diğer taraftan saygı çerçevesinde yapılacak görüşmeler çok üretken olabilir. Saygılı davranışlar ve yumuşak konuşma tarzı hiç kimseye zarar vermemiştir. Bağırıp çağırmakla kimse bir yere varamaz.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder