19 Temmuz 2016 Salı

Balik Burcu Şubat 2017 Yorumu

Balık Burcu Şubat 2017 Aylık Burç Yorumu

Şubat ayı başında gündelik işlerden sıkılabilir ve kaçmak isteyebilirsiniz. Ancak bu ay yapmanız gereken gerçeklerden kaçmak değil zengin hayal dünyanızı çevrenize yansıtarak onları motive etmek olmalı. Endişe ve sıkıntılarınızı bir kenara bırakarak yaşamınızdaki olumlu değişikliklerin tadını çıkarın.

1 Şubat'ta seksi Venüs'ün 1. Kişilik Evinizde Mars'a karşı alacağı konum nedeniyle flört etmekle kavga etmek arasında çok ince bir çizginiz olacak. Bugün konuşmalarınızda şaka yaparak veya yumuşak sözler seçerek ortaya çıkabilecek sürtüşmelere engel olabilirsiniz. Gerilimli durumlarda unutmayın ki nezaket en etkin silahtır.

11 Şubat 2017 tarihinde gerçekleşecek Ay Tutulması, arzularınızı gerçekleştirmek ve para kazanmak için çok uygun bir ortam sağlıyor. İmajınızı değiştirebilir, karlı yatırımlar yapabilir veya sizi daha iyi noktalara taşıyacak eğitimlere katılabilirsiniz.


14 Şubat'ta açıklanması zor şeyler olacak. Şiirsel düşünceleriniz bugün size ilham verirlerken gündelik konuşmalarınızda şiirsel konuşmalarınız, anlaşılmanızı güçleştirebilir. Venüs'ün Plüton ile dik açı yaratacağı 15 Şubat tarihinde yanlış anlamalar sizde güven kaybı yaratabilir. Mars'ın Jüpiter ile çakışacağı bugün aniden sinirlenmek veya öfke gayet normal durumlardır. İletişim yeteneğinizi ustalıkla kullanmanız halinde böyle yanlış anlaşılmaların ilişkilerinizi bitme noktası getirmesine engel olabilirsiniz.

26 Şubat 2017 tarihindeki Güneş Tutulması; sizde için de gerçeklik payı olmayan fanteziler yaratabilir. Bunlar sayesinde yaşamınıza tat katabileceğinizi anlayacaksınız. Kendinizi fantezileriniz içindeki sanatçıların yerine koyun ve bunları yaşama geçirmeye çalışın. Bu roller iyi düşünerek oynadığınızda kendinize model olabilecek davranışlar yaratacaklardır. Ancak içten oynamamanız halinde oynayacağınız rol sizi çevrenize yapmacık bir kişilik olarak gösterecektir. Yapmacık kişilerin çevre yapmaları veya sosyal başarı kazanmaları çok zordur.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder