12 Temmuz 2016 Salı

Aslan Burcu Şubat 2017 Yorumu

Aslan Burcu

Aslan Burcu Şubat 2017 Aylık Burç Yorumu

Şubat 2017'de duygularınızın mantığınızın önüne geçmesi sizi rahatsız edebilir ancak böyle durumlarda içgüdülerinize ve sağduyunuza güvenmelisiniz. Eğer mantık savunmasını azaltabilirseniz, duygularınızı oldukça yüksek bir düzeyde çevrenizle paylaşabilirsiniz.

1 Şubat'ta kozmik âşıklardan Mars'ın 2. Kişisel Değer, Venüs'ün ise 8. Derin Paylaşım Evlerinize geri çekilmeleriyle parasal konularda büyük tartışmalara girebilirsiniz. Bu gerginliği ayrıca özel ilişkilerinizde kontrol kavgası olarak da yaşayabilirsiniz. Bugün uygulanabilecek en iyi strateji tartışma veya kavgadaki rakibinize saygı ve hoşgörü ile yaklaşmak olacaktır

7 Şubat'ta 7. İlişkiler Evinizde yaşanacak olan Güneş-Merkür birlikteliği sevdiğiniz bir kişinin durumu size açıklamasına ve tavsiyeler vermesine neden olacak. Ancak bu tavsiyeler havada kalacak ve sizin aklınızda önemli bir yer tutmayacaklar. 8-9 Şubat tarihinde alacağınız risklerin iyi sonuçlar vereceğini gösteriyor.


11 Şubat 2017 tarihinde gerçekleşecek Ay Tutulması, işyerinizde fikirlerinizi abartarak ifade etmenize neden olabilir. Birlikteliğinin üzerinizde yarattığı etki nedeniyle iş yerinizde size tehdit olduğunu veya işten atılacağınızı düşünebilirsiniz.

Ancak 14 Şubat'ta gezegenler sizi destekliyor ve sizin bu korkularınızı yenmenizi sağlayacak. 18 Şubat'ta bir adım ileriye giderek şimdiye kadar elde ettiğiniz maddi kazançları korumaya çalışmalısınız.

26 Şubat 2017 tarihinde Güneş Tutulması özgüveninizi sorgulayarak güvensiz hissetmenize neden olabilir. Doğal olarak özgüvensiz yaklaşımlar arkadaş edinmenizi zorlaştıracaktır. Bunun üstesinden gelmek için 24 Şubat'ta eksikliklerinizi veya zayıf noktalarınızı tespit etmelisiniz.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder