15 Temmuz 2016 Cuma

Akrep Burcu Şubat 2017 Yorumu

Akrep Burcu

Akrep Burcu Şubat 2017 Aylık Burç Yorumu

Sevgili Akrepler, yoğun duygularınızı Şubat ayı içinde ifade etme şansı bulacaksınız. Bu ay mantık ilişkileri yerine kendinizi romantik aşklara adayacaksınız. Arkadaş veya meslektaşlarınızla anlaşmazlıklar yaşayabilirsiniz. Artık modası geçmiş yöntemler yerine ilişkilerinizde yaratıcı yeni teknikler kullanın. Öfke ve hırsınızı herkesi memnun edecek ortak projelere yönlendirin.

İşiniz hakkında pek çok parlak fikre sahip olduğunuz 9 Şubat'ta çevrenizden göreceğiniz sert ve değişmez tutum canınızı sıkabilir.

11 Şubat 2017 tarihinde gerçekleşecek Ay Tutulması, sizi duygu dünyanızda uç noktalara taşıyabilir. Bu bir kişiyi ölümüne sevmek veya sürekli ondan kaçmak gibidir. İş yerinizde takdir görmediğinizi sanıyorsanız sessiz kalmak yerine katma değer yaratacak yeteneklerinizi sergilemelisiniz.

Bu ay aşırı kıskançlık veya aşırı cinsel arzulara sahip olmanız halinde derin bir nefes alın ve sakinleşin.Ayrıca iyi hesaplayamadığınız durumlarda, sonradan pişman olacağınız şeyleri söylemenize neden olabilir, dikkatli davranmalısınız! İyi planlamanız halinde bugün amaçladığınız her konuda harekete geçmek için iyi bir gündesiniz.


19 Şubat tarihinde hayalleriniz rüya halinde kalmayacaklar çünkü bugün hayaller sizin hareketlerinizle süsleyeceğiniz geleceğinizin resimleri gibi. Güneş'in 5. Yaratıcılık Evinizde Neptün ile buluşması yaşamınızda sihir yaratacak. Hedeflerinizin ufuklarına bakmalı ve bugün yaşadığınız problemlere fazla önem vermemelisiniz. Bu dönemde ailenize ilgi gösterin ve onların problemleri karşısında yanlarında bulunun.

26 Şubat 2017 tarihindeki Güneş Tutulması; özellikle çocuklarınıza ve onların sorunlarına önem vermelisiniz. Bugün gündelik işlerinizden uzaklaşarak gelecek hayalleri kurmalısınız.

Yeni işleri başarmanın zaman alacağını hatırlamanız 27 Şubat'taki stresinizi azaltacaktır. Bu tarihte bildiklerinizi nazik şekilde aktarmamanız halinde ilişkilerinizde çatışmalara yaşayabilirsiniz.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder