1 Mayıs 2016 Pazar

Yengeç Burcu Ocak 2017 Yorumu

Yengeç Burcu Ocak 2017

Yengeç Burcu'nu Ocak 2017'de Neler Bekliyor?

Sevgili Yengeçler 2017 yılının ilk ayında yolunuza devam etmek için uzlaşmak yerine bazı tekliflere hayır demeniz, size olan saygıyı arttıracaktır. Özel yaşamınız veya iş hayatınızda bazı gelişmeler sağlamak istiyorsanız başkalarından ne beklediğinizi iyi ifade etmelisiniz. Herkesi mutlu etmeye çabalamanız ve ilişkilerinize aşırı önem vermeniz, sizi tüketerek normal yaşamınızdan kaçmaya yöneltebilir.

12 Ocak 2017 tarihinde görülecek olan Dolunay, tembel düşünce tarzınız ve zayıf iletişim huyunuza engel olacak. Bugün düşüncelerinizi kararlılıkla söylemeli veya kendinize saklamalısınız. Çünkü bugün her söylediğiniz sözden hatta her yaptığınız hareketten sorumlu tutulabilirsiniz. Ancak iyi düşünerek ve planlı yaptığınız her konuşma, dinleyicileriniz üzerinde çok olumlu etki yaratıyor. Bu yeteneğinizi bugün kullanmalısınız.

15 Ocak'ta yaşamınızı daha düzenli hale sokmak için uğraşacaksınız. Üretkenliğinizi arttırmak için yeni bir diyete başlamanız çok iyi olacaktır. Planlı ve dikkatli olmanız halinde bu önemli konuşmalarda istediğiniz konuları çözüme ulaştırabileceksiniz.


20 Ocak 2017 tarihinden sonra duygusal yumuşama tartışmalarda sertliği bir kenara iterek size anlaşma yollarını açacak. Gönlünüzü açmak ve manevi huzuru yakalamak için kısa süreli seyahatler sizin için çok yararlı olacak. Bu ilişkideki yerinizi iyi bilmeniz aranızdaki sorunları çözmeye veya ilişkiyi bitirmeye yardımcı olacaktır. 20 Ocak'ta insanlar hakkındaki öngörüleriniz çok isabetli olacak, ilişkiler veya parasal konularda olabilecekleri içgüdülerinizle tahmin edebileceksiniz.

28 Ocak 2017 tarihinde görülecek olan Yeni Ay, maceracı ruh hali sizi yeni bir kişiye veya yeni deneyimlere sürükleyecek. Yeni Ay'ı sizi maceraya davet ederken diğer taraftan Mars'ın bulunduğu konum her yeni projeye atılmamanızı tavsiye eder nitelikte olacak.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder