8 Mayıs 2016 Pazar

Yay Burcu Ocak 2017 Yorumu

Yay Burcu Ocak 2017

Yay Burcu'nu Ocak 2017'de Neler Bekliyor?

Yaylar Ocak 2017'de artık nereye gittiklerinin farkına varacaklar. Sizin önünüzde bulunan gelişim fırsatlarını açık olarak görmenize yol açtı. Bu yolda başarılı olmak için zamana ihtiyacınız olsa bile gündelik yaşamınızdaki yöntemlerinizi yavaşça değiştirmelisiniz. Önünüzdeki yıl için öngördüğünüz gelişimi değerlendirirken, çıkabilecek aksilikler sizi yıldırmamalı.Merkür'ün neden olabileceği sert tartışmalara dikkat edin! Bu tartışmalar yanlış anlaşılmalardan kaynaklanabilir. Merkür 9 Ocak tarihinde ileri seyrine başlıyor..

12 Ocak 2017 tarihinde görülecek olan Dolunay, sizi eğlenceye sürüklese bile içinde bulunduğunuz stresi azaltamayacak. Ancak uzun tartışmalar sonucu  istediğiniz sonuçlara varabileceksiniz. 15 Ocak'ta ciddi bir ruh halinde olmanıza rağmen olağandışı fikir ve planlarınızı başkalarıyla paylaşmaktan çekinmeyeceksiniz. Bugün statükoyu değiştirerek radikal yöntemler denemeye karar vermiş görüneceksiniz.

19 Ocak'ta finansal işlerde çok başarılı bir kişi ile ortak iş yapmaya karar vermeniz gerekecek. 2. Özgüven Evinizde alacakları konum sizin yenilmez hissetmenize neden olabilir.
13 Ocak'ta ise Venüs-Merkür konumu sizi romantizme sürüklerken Mars-Satürn birlikteliği yaşamınızda mantıklı yaklaşımı dayatacak. Bugün konuşmadan önce düşünmelisiniz çünkü kozmik konumlanma nedeni ile  Beklentilerinizde aşırıya kaçmadığınız sürece bugün başarınızı kimse engelleyemez.

28 Ocak 2017 tarihinde görülecek olan Yeni Ay, sizin yakın vadede eğlenceli faaliyetler yapmak istemenize neden olacak. Beklentilerinizi yükseltmenize ve özgüveninizin artmasına neden olacak. 28 Ocak'ta alacağınız iyi haberler, yapabileceklerinizin fazlasına söz vermenize neden olabilir.

1 yorum:

  1. 2017 yilinin tum burclar icin guzel bir yil olmasi dileğiyle yorumlar icin tesekkurler😊

    YanıtlaSil