6 Mayıs 2016 Cuma

Terazi Burcu Ocak 2017 Yorumu

Terazi Burcu Ocak 2017

Terazi Burcu'nu Ocak 2017'de Neler Bekliyor?

Sevgili Teraziler 2017 yılına aşk hakkında büyük beklentiler içinde başlayacaklar. Bu ay hayallerinizin gerçekler tarafından yıkılmasından korksanız bile unutmayın ki gerçekleşmesi imkânsız hayaller peşinde koşmak insanı aslında gerçeklerden alabileceği zevklerden alıkoyar. Merkür'ün hala retro halindebulunması size yapılacak isabetli bir eleştirinin canınızı yakmasına neden olacak. Bu durumda öfkelenmek yerine sabrınızı koruyun. Bugünlerde sevecen davranmanız halinde her şeyi istediğiniz şekilde yönetebilirsiniz.

9 Ocak tarihinde yeni fikirlere açık olacak ve yeni bakış açılarından çok fayda sağlayabileceksiniz. Merkür'ün retrosu son bulmasıyla daha rahat bir duruma geçiyorsunuz..

12 Ocak 2017 tarihinde görülecek olan Dolunay, size her amacınıza ulaşmaya yeterli enerjiyi sağlayacak. Bu tarihlerde romantik hayalleriniz ile gerçekleri karıştırmanıza neden olabilir. Bugün yaşamınız aşk rüyalarıyla dolup taşacak.


19 Ocak'ta yaşamınızdaki engeller, zorluklar ve imkânsızlara rağmen aynı doğrultuda hareket edip etmemeye karar vereceksiniz. Sağduyunuz sayesinde iş yerinizde çok isabetli kararlar alacaksınız. Güneş'in Uranüs ve Jüpiter'e karşı konum alacağı 21-22 Ocak döneminde yeni fırsatlarla karşılaşabilirsiniz, hazırlıklı olun!

28 Ocak 2017 tarihinde görülecek olan Yeni Aybirlikteliği size yeni zevk alanlarını tanıtacak. Ancak  Jüpiter ile birlikte 5. Evinizde oluşu, doğru yoldan sapmaya zorlayabilir, dikkatli olun! Bu tüm eğlenceyi bir kenara itin anlamına gelmez. Sadece tüm enerjinizi eğlence ve zevk dünyasında harcamamalısınız.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder