9 Mayıs 2016 Pazartesi

Oğlak Burcu Ocak 2017 Yorumu

Oğlak Burcu Ocak 2017

Oğlak Burcu'nu Ocak 2017'de Neler Bekliyor?

2017 yılına her zaman Güneş'in burçlarına girişiyle hızlı başlayan Oğlaklar bu sene Merkür'ün hareket tarzından dolayı daha temkinli bir başlangıç yapacaklar. Yaşamda küçük detaylarla uğraşmak anlamsız gibi gözükse de aslında ileride büyük atılımlar yapmak isteyenler için bugün küçük detaylarla uğraşmak kaçınılmazdır. 9 Ocak 2017 tarihinde Merkür ileri hareketine başlıyor..Sorumluluk ve beklentilerinizi bir araya toplayarak yaşam hedeflerinizi daha geniş bir tabloda görebileceksiniz. Bu süreç harekete geçmekten çok, uzun süreli stratejinizi oluşturduğunuz bir dönemdir. Dolayısıyla bir işe girişmeden o konu hakkındaki fikirlerinizin iyice olgunlaşmasını bekleyin.

11 Ocak 2017 tarihinden sonra radikal fikirler, sert sözler veya beklenmedik olaylar, ev yaşamınızda huzursuzluk nedeni olabilir. Duyduklarınız ve gördüklerinize bu süreçte ihtiyatla yaklaşmalısınız.

12 Ocak 2017 tarihinde görülecek olan Dolunay, size sürekli enerji sağlayarak geleceğe doğru olan yolculuğunuzu fazla zorlanmadan yapmanızı sağlayacak.


23 Ocak'ta kendinize ait olan pek çok yanlış düşüncenizden kurtulacaksınız. Bugün başarınızın anahtarı nezaketiniz olacak. 26 Ocak tarihinde kendinizi daha yumuşak şekilde değerlendirmeli ve düşüncelerinizi arkadaşlarınızla daha uygar şekilde paylaşmalısınız. Aşk gezegeni Venüs'ün Jüpiter ile alacağı konum sayesinde bugün mutlu hatta romantik karşılaşmalar yaşayabilirsiniz. Daha güzel ve tatminkâr sonuçlar için elinizdeki işi profesyonelce bitirmeniz gerektiğini bugün anlayacaksınız.

28 Ocak 2017 tarihinde görülecek olan Yeni Ay, saklı olan kaynaklarınızı harekete geçirecek ve ikna gücünüzü ortaya koyacaksınız.  İlişki veya işinizde onay görmeyen davranışlarınız sizi beklentilerinizi gözden geçirmeye zorlayacak. Durumu değerlendirmek için ilk başta kapasitenizi veya karşınızdakilerin sizi tatmin olanaklarını tespit etmeniz gerekir. Bunları öğrendikten sonra kollarınızı sıvayarak işe dört elle sarılabilirsiniz.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder