10 Mayıs 2016 Salı

Kova Burcu Ocak 2017 Yorumu

Kova Burcu Ocak 2017

Kova Burcu'nu Ocak 2017'de Neler Bekliyor?

Kova Burcu için yeni yıl yaşamlarında büyük değişiklikler yapabilmeleri için büyük fırsatlarla başlayacak. 2017 yılı hedeflerinizi ulaşabileceğiniz sınırlar içinde tutmalı ve aceleci davranmamalısınız. Ulaşılmayacak hedefler insanlarda sadece hayal kırıklığı yaratır. Hâlbuki insanın ulaşabileceği hedefler koyması ona gelecekte başarı sağlayacaktır. Merkür 9 Ocak 2017 tarihine kadar retrosuna devam ediyor. sizi agresif ve tartışmacı biri yapabilir.

12 Ocak 2017 tarihinde görülecek olan Dolunay, yarattığınız gergin ortamları yumuşatmanızı sağlayacak hatta yeni dostlar edinmenize yardımcı olacaktır. Bugün disiplinden çok uyum ve esnekliğe önem vermelisiniz. 19 Ocak'ta işyerinizdeki sakin duruşunuz sizi diğerlerine edilgen gösterebilir, sizi bu durumda iyi yönlendirecektir. İşyerinizde sessiz kalarak daha özgür olduğunuzu düşünseniz bile bugün daha kararlı ve ısrarcı olacaksınız. Ayın bugün sonunda Aslan Dönencesi'ne girmesi bastırılmış duygularınız ortaya çıkaracak.


Merkür-Plüton karşılaşması yaşamınızı karıştırabilir çünkü söylemek istediklerinizi sır olarak tutmak, anlaşılmanızı zorlaştıracak. Söylemek istediklerinizi tam olarak açıklamak istemeseniz bile en azından biraz değiştirerek kendinizi ifade edebilirsiniz.

Güneş'in burcunuza girmesi ve Uranüs ile yaratacağı 60 derecelik konum sayesinde, istediğiniz gelişmeleri kaydettiğinizi fark edebilirsiniz. Bugünlerde büyük atılımlardan çok planlarınızda kaydettiğiniz küçük başarılar ile tatmin olmalısınız. Unutmayın ki büyük başarılar pek çok küçük başarıdan oluşur. Hızla istediğine kavuşmak ayrıca insanın başını döndürerek daha sonra düşüncesizce davranmasına da neden olabilir.

28 Ocak 2017 tarihinde görülecek olan Yeni Ay, aklınızdan geçen binlerce parlak fikrin hepsini bir anda gerçekleştirmeye kalkmayın ve en mümkün görünenlere odaklanın.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder