15 Mayıs 2016 Pazar

Koç Burcu Şubat 2017 Yorumu

Koç Burcu

Koç Burcu Şubat 2017 Aylık Burç Yorumu

1 Şubat tarihinde ne istediğinizi gayet iyi bilmenize rağmen iletişim uzmanı Merkür ve savaşçı Mars gezegenlerinin içinde bulunacakları tedirgin konum nedeniyle isteklerinizi tam ifade etmekte zorlanabilirsiniz. Bugün ayrıca Venüs-Mars arasındaki gerginlik sizi yapmanız gereken işlerden alıkoyabilir. Sevgi ve nefret her ne kadar zıt duygular olarak gözükseler de bir o kadar birbirlerine yakın hislerdir. Dolayısıyla her gerginliğin kavgaya dönüşmesi gerekmez. Hatta biraz kişisel çaba ile aradaki gerginlikleri oyun ve eğlenceye çevirebilirsiniz.

Mars 6. Evinizde bulunarak işlerin bazen monoton gitmesi gerektiğini ve istediğiniz gelişmelerin gecikebileceklerini size hatırlatacaktır. Bu gecikmeler sizin hatalarınız nedeni ile ortaya çıkmıyor. İşlerinizi biraz akışına bırakın ve tedirgin olmamaya çalışın.

11 Şubat 2017 tarihinde gerçekleşecek Ay Tutulması, yaratıcılık yetenekleriniz iyice belirginleşecekler.Duygularınızı rahatça paylaşır hale geleceksiniz. 11-12-13 Şubatta kritik bir konunun sürpriz bir şekilde iyi sonuçlanmasını sağlayacak. Ayrıca çekiciliğiniz ve arzularınızı arttıracak.


14 Şubatta sözlerle anlatılamayan duyguların müzik veya sanat ile aktarımına olanak sağlayacak. 15 Şubattaki karmaşık Venüs-Plüton pozisyonu mutluluk arayışınız nedeniyle ruhsal bir ilişkiye girmenize yol açabilir. Ciddi yapınız ve çalışkan kişiliğiniz Güneş'in Satürn ile bulunduğu konumdan dolayı ilişiklerinizde ortaya çıkabilecek çalkantıları normalleştirecektir.

26 Şubattaki Balık burcu Güneş Tutulması 12. Evinizde ortaya çıktığında yaşamınızda önemli değişiklikleri hissedeceksiniz. Bu Yeni Ay ve Neptün birlikteliği yaşamınızı tekrar düzene sokmanızı zorlaştırabilir. Bazı şeyleri yoluna sokmak için hala yapacak çok şeyiniz olduğunu gösterecek.Kısa vadede ortaya çıkacak gelişim ve fırsatların habercisi olacaktır.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder