16 Mayıs 2016 Pazartesi

Boğa Burcu Şubat 2017 Yorumu

Boğa Burcu Şubat 2017 Aylık Burç Yorumu

Bu ay geçici istekler ve gerçek gereksinimlerin arasındaki farkı görmek, karar almak zorunda kalacağınız karmaşık durumlarda size çok yardımcı olacaktır. Şubat ayında Boğalar bir yandan karizmalarını arttırarak liderlik özelliklerini sergilerlerken diğer taraftan da hayalperest iş arkadaşları ve dostları tarafından sunulacak yanlış veya yetersiz bilgiler ile gereksiz projelerde hayal kırıklığı yaşayabilecekler.

1 Şubat tarihinde muzip ve eğlenceli bir ruh halinde olmanızı sağlayacak. Bugün çevrenize ve dostlarınıza karşı vermekten çok almaya yönelik davranışlarınız ilişkilerinizde gerginlik yaratabilir. Yine de eğer gereksiz kırıcı sözler sarf etmezseniz, seksi bir gün geçirmeniz olası. Bugün aşk oyununu nazikçe ve yumuşak oynamalısınız.

7-9 Şubat döneminde  kişisel durumunuzu etkileyecek bazı duyguları hareketlendireceğinden, fazla aceleci davranmamalısınız. Bugünlerde arzularınız ve kendiniz arasındaki engeller özgüveninizin azalmasına neden olabilirler.


11 Şubat 2017 tarihinde gerçekleşecek Ay Tutulması, sizin geçmişi bir kenara bırakarak geleceğe bakmanıza neden olacaktır. 9 Şubat tarihinde gerçekleşecek olan Venüs-Uranüs karşılaşması ilişkileriniz veya kişisel gelişiminizde yeni bir başlangıç olabilir. Alacağınız beklenmedik haberler sizi sürpriz zevkler almaya veya değişik şekillerde değerinizi göstermeye yönlendirebilir.

15 Şubat'a İhtiyaçlarınız ve yetenekleriniz üzerinde yaptığınız araştırmalar sayesinde, başarı ve tatmin için neleri yapmanız gerektiğine karar vereceksiniz. Mars-Jüpiter birlikteliğinin size vereceği süper enerji, fiziksel veya yaratıcı yollardan boşaltılmadığı takdirde öfke patlamalarına neden olabilir!

26 Şubat 2017 tarihindeki Balık burcu Güneş Tutulması , ilişkilerinizde ortaya çıkacak problemleri çözmenize yardımcı olacak. Bugün önemli bir amaca hizmet etmeye karar verebilir veya zorda kalmış bir arkadaşınıza yardıma koşabilirsiniz. Ancak oynayacağınız rolü iyi belirlemelisiniz. Yoksa beklentilerinize cevap alamayabilirsiniz.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder