5 Mayıs 2016 Perşembe

Başak Burcu Ocak 2017 Yorumu

Başak Burcu Ocak 2017

Başak Burcu'nu Ocak 2017'de Neler Bekliyor?

Sevgili Başaklar,Bu ay projelere başlarken çok dikkatli olmalısınız çünkü en basit projeler bile yeri geldiğinde çok karmaşık hale gelerek sabrınızı test edebilir. 1 Ocak gününü dinlenerek geçirmeniz gerekse de gergin Merkür'ün retrosu sizi sinirlendirebilir. Bugün konuşmalarda sarf edilen yıkıcı sözler aile bireyleriyle olan ilişkilerinize zarar verebilirler. En basit hareketlerin bile öfke yaratabileceği bugün, yumuşak konuşmalı ve uysal davranmalısınız. Söyleminiz yumuşamadıkça en kesin doğruların ifade edilmesi bile zor olabilir.

9 Ocak 2017 tarihine kadar Merkür retro hareketine devam ediyor.. Merkür sayesinde hayallerinizi gerçekçi terimlerle ifade edebileceksiniz. Bu dönemde konuşmanız net ve dostça olacaktır. Aklınız daha önce hayal bile etmediğiniz ufuklara uzanacak ve kendinize çok büyük hedefler edineceksiniz.

12 Ocak 2017 tarihinde görülecek olan Dolunay, alacakları konum heyecan ve pragmatizmi yaşamınızda dengeleyecek. Bugün en zor işleri bile başaracağınız etkin yöntemler geliştireceksiniz.  
amaçlarınıza ulaşmaktaki hırsınızı arttırabilir. İnsanların yüksekleri hedeflemeleri yaşamlarına anlam katacağı gibi yüksek hedefler ulaşılmadıklarında hayal kırıklıklarına neden olabilirler.

28 Ocak 2017 tarihinde görülecek olan Yeni Ay, iş yaşamınızdaki bazı meselelere bulunacak çözümler konusunda karmaşık sinyaller verebilir. Gerçekten sağlam argümanlarınız yoksa bugün patron, iş arkadaşı veya müşterilerinize alacağınız tartışmacı tutum size pahalıya mal olabilir. İş yaşamınızda mutlu olmak için biraz hobilerinize yönelmeli ve dikkatinizi dağıtmalısınız.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder