11 Mayıs 2016 Çarşamba

Balik Burcu Ocak 2017 Yorumu

Balık Burcu Ocak 2017

Balik Burcu'nu Ocak 2017'de Neler Bekliyor?

Balıklar için 2017 Ocak ayı kalpleri ile beyinleri arasında romantik idealler ile ilişkilerdeki gerçeklerin yarıştığı bir süreç olacak. Bu ay sağduyunuzu kullanarak zamanınızı iyi kullanmalı ve yoğun duygularınızı kontrol edebileceğiniz belli başlı kuralları oluşturmalısınız. 9 Ocak 2017 tarihine kadar Merkür geri hareketine devam ediyor. Tuhaf bir sosyal durumdan kurtulabilir veya bütçenizi Venüs'ün yardımcı gezegeniniz Jüpiter ile gireceği konum sayesinde büyütebilirsiniz. Bu olumlu gelişmeler karşısında egonuz veya özgüveninizin aşırı büyümemesine özen gösterin.

10 Ocak'ta 11. Gruplar Evinizin Merkür tarafından canlandırılmasıyla beraber arkadaş ve meslektaşlarınızla yapacağınız konuşmalardan çok zevk alacaksınız ve çok değerli bilgiler elde edinebilirsiniz. Bugünlerde karmaşık kavramları anlama ve ifade edebilme yeteneğiniz bu konuşmalarda felsefe ve gerçeklerin entegre olmasından çok büyük yarar görecektir.

12 Ocak 2017 tarihinde görülecek olan Dolunay, yaratıcı hayal gücünüzü zirveye taşıyacak. Kafanızda oluşacak aşk, barış, romantizm ve güzellikle ilgili hayaller maddi dünya sınırları içinde tanımlanmayacak kadar büyük olacak. Ancak hayaller içinde kaybolmak yerine aklınızdaki hayalleri bir şekilde gerçeğe dönüştürmeye çalışın.


Kendinizi madde ötesi dünyada hissedeceğinizden gerçeklerle ilgili objektif değerlendirme yeteneğiniz azalabilir. Venüs'ün Jüpiter ile gireceği konum sizin için en büyük ödül olan arkadaş ve meslektaşlarınızın takdirini kazandıracak.İnsanın beklentilerini ve vizyonunu genişletmesi normal olmakla beraber hızlı sonuç almayı hedeflemek hayal kırıklığına uğratır. Bugün söz verdiğiniz kişilerin ahlaki ve inançsal eğilimlerini dikkate alın.

28 Ocak 2017 tarihinde görülecek olan Yeni Ay, daha güzel bir yaşam ve iş hayatı müjdelese de sizin bunlara ulaşmak için tamamlamanız gereken pek çok şey olacak. Samimi konuşmak ve yeni deneyim arayışında olmanın hiçbir mahzuru yoktur ancak fikirlerinizin kabul görmeleri için en parlak olanlarını bile çok dikkatli sözlere dökmelisiniz. Merkür-Uranüs konumu size her ne kadar çok parlak fikirler verse de Jüpiter ile yaratacakları dik açı söyleyeceklerinizi dikkatli ve zamanında söylemenizi gerektiriyor.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder