3 Mayıs 2016 Salı

Aslan Burcu Ocak 2017 Yorumu

Aslan Burcu Ocak 2017

Aslan Burcu'nu Ocak 2017'de Neler Bekliyor?

1 Ocak 2017 tarihinde önünüze çıkan her engeli aşabilecek gibi hissedeceksiniz. Bugünlerde gireceğiniz tartışmaları kendinizin başlattığını fark etmeyebilirsiniz. Kendinize ve beyninize biraz tatil yaptırın ve konuşurken sözlerinizi iyi seçmeye bakın. Merkür 9 Ocak 2017 tarihine kadar retro hareketine devam ediyor..

12 Ocak 2017 tarihinde görülecek olan Dolunay, değiştiremeyeceğiniz koşullar yaşamınızda sizi rahatsız edebilir ancak düşünce yapınızı biraz değiştirerek, size olumsuz duygular yaşatan birinden kurtulabilirsiniz.

16 Ocak'ta 5. Kişisel Gelişim Evinizde bulunacak olan Güneş ve Mars'ın durumu size çok çalışmanızın sonuçlarını getirecektir. Bir süredir içinde bulunduğunuz hayallerle gerçekleri karıştırma probleminden kurtaracak. Birlikteliği amaçlarınıza ulaşmada takip ettiğiniz rotada bazı engeller çıkardığında, planlarınızın gerçekçiliğini kontrol etmelisiniz.


28 Ocak 2017 tarihinde görülecek olan Yeni Ay, planlarınıza karşı çevrenizde direnç oluşmasına neden olabilir. Bugün önemli olan aklınızdan geçen binlerce yeni fikri durup iyice düşünmek ve onları mantık ve gerçekçilik filtresinden geçirmek olacak. Bu şekilde çevrenizde oluşan direnci kırabilir, kozmik oluşumların mantıksız fikirler karşısında takınacağı olumsuz tavırlardan kurtulabilirsiniz.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder